Przygnębiające wiadomości od Anny Dymnej. Jej wyznanie sprawia, że boli serce

Anna Dymna

Anna Dymna

Anna Dymna przekazała smutne wieści. W jej życiu pojawiły się trudności, na których pokonanie nie ma już siły. Co wyznała?

Anna Dymna to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek, która grała u najlepszych polskich reżyserów i ma na swoim koncie przeszło 250 ról. Ma w swojej historii kilka niezapomnianych kreacji, na przykład w Znachorze, Kochaj albo rzuć czy Nie ma mocnych. Talent i niezwykła uroda sprawiały, że chętnie powierzali jej role legendarni reżyserzy – Konrad Swinarski, Jerzy Jarocki, Jerzy Hoffman czy Kazimierz Kutz.

Niestety jej znakomicie rozwijającą się karierę przerwała seria tragedii. Najpierw w jej mieszkaniu wybuchł pożar, następnie w tajemniczych okolicznościach zmarł jej mąż — scenarzysta Wiesław Dymny. Zaledwie kilka miesięcy po tej tragedii Anna w drodze na plan uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego niemal straciła władzę w nogach.

Jej życie nie było łatwe, a jednak jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek, założycielka Fundacji Mimo Wszystko, pomimo dramatycznych wydarzeń z przeszłości nie straciła wrażliwości i wielkiego serca. Całe swoje życie myśli o innych i robi wszystko, żeby poprawić ich los. Napotkała jednak trudności. Mówi, że już nie ma siły z nimi walczyć. O co chodzi?

Smutne wieści od Anny Dymnej

Anna Dymna wydzierżawiła działkę w Lubiatowie nad morzem, gdzie wiele lat temu otworzyła ośrodek dla niepełnosprawnych. Placówka cieszy się wielką popularnością, a ona sama stara się spędzać jak najwięcej czasu z jej podopiecznymi. Ich rodzice dali jej wiele do myślenia i postanowiła, że zbuduje dom spokojnej starości dla osób z zespołem Downa.

Wielu rodziców osób z zespołem Downa przychodzi do mnie i pyta: co będzie z ich dzieckiem, kiedy ich zabraknie? Mam nadzieję, że wkrótce będę w stanie odpowiedzieć im na to pytanie. Takiego domu starości nie ma w Polsce. Postanowiłam i muszę to zrobić – powiedziała dla Na żywo.

Niestety nie wszystko jest po myśli Anny Dymnej. W tej samej rozmowie przyznała, że nie obyło się bez problemów, z którymi już nie ma siły walczyć.

Dzierżawa mi się kończy w Lubiatowie nad morzem, i nie wiem, co będzie dalej. Nie wybuduję domu starości dla ludzi z zespołem Downa. Nie mam siły o to walczyć – dodała Anna Dymna.

To przykre wieści. Miejmy nadzieje, że zawsze pełna optymizmu aktorka i tym razem nie da tak łatwo za wygraną.


16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Anna Dymna i Piotr Polk

16. Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Anna Dymna i Piotr Polk

Anna Dymna

Anna Dymna

Anna Dymna

Anna Dymna

Komentarze

 • KRYSTYNA PISAREK pisze:

  JEST PANI OSOBĄ KTÓRA POKAZAŁA I UDOWODNIŁA ŻE DZIECI CHORE MOGĄ FUNKCJONOWAĆ JEST TO WIELKI SUKCES CZŁOWIEKA POPIERAM PANIĄ W DZIAŁALNOŚCI OGLĄDAM ZAWSZE WYSTĘPY PROWADZONE NA RYNKU KRAKOWSKIM NAWET PARE RAZY BYŁAM WIDZEM WSPIERAM PANIĄ W DZIELE KTÓRE PANI STWORZYŁA GŁOWA DO GÓRY. JESTEM Z PANIĄ POZDRAWIAM .

 • Gość pisze:

  Jak można być takim człowiekiem? Chyba bez uczuć,empatii? Pani Dymna to wspaniały człowiek! Wspaniała artystka.Wszystkiego dobrego Pani Anno.💞

 • Gość m lubowiecki pisze:

  Jak można zarzucać Pani Ani że nie dba o siebie czy tylko uroda się liczy w życiu !

 • Gość pisze:

  Ona to całe życie taka ofiara losu, uciemiężona, biedna taka współczująca do porzygu.

  • Gośćkasia pisze:

   Co za przygłupem to napisał i anonimowo napisz przygłupie co obrażasz swoje imię i nazwisko.Pani Anna cudna kobieta

 • ela pisze:

  a od czego jest panstwo trwonią nasze podatki ma głupoty i karzą rodzic kaleki

 • Gość pisze:

  a od czego jest panstwo trwonią nasze podatki ma głupoty i karzą rodzic kaleki

 • Gość pisze:

  Kobieta aniol.

 • Gość pisze:

  Jest Pani Cudem!

 • Gość pisze:

  Jak można dopuścić do takiego wyglądu.Pani Aniu wiem ze wszyscy się starzejemy no ale dbajmy o siebie nie tylko zdrowotnie.To co pani robi dla innych jest piękne podziwiam i szanuje pani wybór na życie

 • Gość pisze:

  najpiekniejsza najlepsza jedyna cale zycie poswiecila dla innych niech to zwatpienie poruszy serca i sumienie tych ktorzy mamone uczynili swoim bogiem tyle po tobie zostanie co dobrego uczyniles pani aniu optymizmu zdrowia jest pani aniolem strozem dla swoich podopiecznych podziw szacunek

 • Gość pisze:

  Pani Aniu proszę się nie poddawać, Pani Ewą Błaszczyk też miała trudności z wybudowaniem,, Budzika,, a jednak wybudowała….

 • malutki pisze:

  Uwielbiam Panią Anię,co roku z mężem wysyłamy 1%podatku.Ogarnia mnie straszny smutek po tym co przeczytałam.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×