NewsyJoanna Krupa uczciła pamięć synka Magdy Stępień. Piękny gest jej koleżanki z "Top Model" sprawia, że aż serce się kraje

Joanna Krupa uczciła pamięć synka Magdy Stępień. Piękny gest jej koleżanki z "Top Model" sprawia, że aż serce się kraje

Joanna Krupa, Magda Stępień, Oliwier Rzeźniczak
Joanna Krupa, Magda Stępień, Oliwier Rzeźniczak
30.07.2022 17:20, aktualizacja: 30.07.2022 22:42

Jakub Rzeźniczak Magda Stępień przeżyli tragedię. Kilka dni temu zmarł ich roczny syn, Oliwier. Chłopiec cierpiał na złośliwy nowotwór wątroby. Choroba była tak silna, że nie pomogła mu nawet terapia w specjalistycznej klinice w Izraelu. Rodzice poinformowali o jego śmierci w identycznie brzmiącym oświadczeniu, które zamieścili w sieci.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą sie pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy – przekazali.

Śmierć Oliwiera wywołała poruszenie ludzi z branży. Wśród osób, które bardzo to przeżyły, znalazła się Joanna Krupa, która poznała Magdę w Top Model.

Joanna Krupa pożegnała małego Oliwiera

Polsko-amerykańska modelka zna mamę Oliwiera od 2015 roku, czyli od chwili, gdy Magda zgłosiła się do programu, w którym pracuje ona jako jurorka. W rozmowie z portalem Wirtualna Polska Gwiazdy 43-latka nie kryła żalu.

Nie wyobrażam sobie, co Magda teraz musi czuć po tak ogromnej stracie. Jako matka nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jaki to ból. Jestem z nią teraz całym sercem – powiedziała.

Asie nie jest jedyną znajomą Magdy, na którą może ona teraz liczyć. Wparcie dla niej zadeklarowała też Karolina Pisarek. Modelka powiedziała Jastrząb Post:

Przesyłam mnóstwo mocy, miłości. Mam nadzieję, że przez to przejdzie. Ciężka sytuacja, więc po prostu wysyłam mnóstwo miłości Magdzie. To jest na pewno niewyobrażalny ból i strata. Nikomu się tego nie życzy.

Pełna rozmowa z nią do odsłuchania poniżej.

  • Syn Magdaleny Stępień ma raka
  • Joanna Krupa w grzywce
  • Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień
  • Joanna Krupa na planie castingu do Top Model 11
  • Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień
  • Joanna Krupa z rodziną
  • Magdalena Stępień - oświadczenie
[1/7] Syn Magdaleny Stępień ma raka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także