Karolina Pisarek wspiera Magdę Stępień po rodzinnej tragedii. Panie znają się jeszcze z „Top Model”. Piękny gest [WIDEO]

Karolina Pisarek, Magda Stępień, Oliwier

Karolina Pisarek, Magda Stępień, Oliwier

Karolina Pisarek wspiera Magdę Stępień po śmierci jej syna, Oliwiera. Panie znają się z programu Top Model. Jak wygląda ich relacja?

Oliwier, syn Magdy Stępień Jakuba Rzeźniczaka, przegrał walkę z rakiem. Jego rodzice przekazali tragiczną wiadomość we wspólnym oświadczeniu, które opublikowali w mediach społecznościowych.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu.
Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – napisali.

I zwrócili się z apelem do fanów i mediów:

Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło.
Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.
Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy.

Magda może liczyć na wsparcie ze strony innej modelki, Karoliny Pisarek, którą poznała na planie Top ModelKarolina opowiedziała nam o ich znajomości.

Karolina Pisarek wspiera Magdę Stępień

Rozmówczyni Jastrząb Post przesłała energię i słowa wsparcia koleżance:

Przesyłam mnóstwo mocy, miłości. Mam nadzieję, że przez to przejdzie. Ciężka sytuacja, więc po prostu wysyłam mnóstwo miłości Magdzie. To jest na pewno niewyobrażalny ból i strata. Nikomu się tego nie życzy.

Jak Karolina wspomina ich znajomość?

W Top Model z Madzią nie miałyśmy zbyt dobrego kontaktu, ale po Top Model jak najbardziej. Zaczęłyśmy się wymieniać różnymi wiadomościami, uznałyśmy, że nie ma co i trzymam za Magdę jak najbardziej kciuki.

My również wysyłamy Magdzie mnóstwo miłości.

Pogrzeb małego Oliwiera

Dziś matka chrzestna chłopca poinformowała o jego pogrzebie i wystosowała prośbę:

Jeśli chcielibyście towarzyszyć mu w jego ostatniej podróży ziemskiej, informujemy, że msza żałobna odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 14:00 w kaplicy na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego 59A. Jeśli możemy, zabierzmy ze sobą baloniki, które kochał Nasz Oliś. Bardzo proszę o uszanowanie prywatności rodziny. Bardzo proszę, zostawmy ich już w spokoju. Całym złamanym sercem jestem z Rodzicami. Dziękuję, że mogłam być matką chrzestną Waszego Cudownego Syna.

Te słowa chwytają za serce.


Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Magdalena Stępień - oświadczenie

Magdalena Stępień - oświadczenie

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Komentarze

  • Monika pisze:

    Oczywiście bardzo współczuję śmierci dziecka, to z pewnością ogromną trauma. Jednak mam jakiś taki niesmak w tym wszystkim… Jacyś tacy bardzo wierzący ludzie? Chrzest był, modlitwa będzie, w kościele wszystko… itd, itd…. Ale pani Magda nie była żoną Rzeźniczaka? I mieli wspólne dziecko? I on jakoś tak dość szybko ją zostawił dla innej? Himalaje hipokryzji.

  • Gość pisze:

    Ona tak średnio ogarnia jezyk polski…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×