Anja Rubik odważnie o seksie: „Orgazm daje siłę twórczą!”

28-04-2015 Warszawa Prezentacja kolekcji La Mania fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Anja Rubik opowiedziała, co jest dla niej ważne w seksie

Chociaż kariera Anji Rubik ma się dobrze, ostatnio o modelce mówi się zwłaszcza w kontekście jej rozstania z Sashą Knezevicem.

Para pobrała się 4 lata temu i jak dotąd uchodzili w showbiznesie za duet niezwykle zgrany. Okazuje się jednak, że nawet w tak idealnym związku zdarzają się chwile zwątpienia i kryzysu. Na początku września agentka Anji potwierdziła spekulacje sugerujące, że w małżeństwie Rubik i Knezevicia nie dzieje się najlepiej. Zaznaczyła jednak, że nie oznacza to rozpadu małżeństwa, a małżonkowie wciąż się kochają.

Chociaż w życiu uczuciowym modelki nie dzieje się najlepiej, gwiazda nie rezygnuje z udzielania wywiadów. Ostatnio była gościem w programie „Dzień Dobry TVN” i postanowiła zdradzić szczegóły swojej relacji z Sashą:

Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nie prawdą jest, że się kłócimy, jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy jakiś dziwnych podziałach majątkowych czy kłótni.

Anja skusiła się też ostatnio na nieco dłuższą rozmowę ze swoją koleżanką po fachu, Karoliną Malinowską. Żona Janiaka próbowała wyciągnąć od modelki kilka pikantnych smaczków, między innymi w kwestii seksu:

A co z seksem? Według mnie jest siłą – zapytała bez zawahaniaMalinowska.

Jest siłą i szalenie ważnym elementem naszego życia. Orgazm, dający spełnienie daje też siłę twórczą. Kobiety często o tym zapominają. Zapominają także o tym, że im seks też musi sprawiać przyjemność. Warto poszukiwać po to, aby poznać samą siebie.

Modelka przyznała też, że życie w biegu czasem ją męczy:

Czasem chciałabym, żeby ktoś mnie pociągnął za rękę, żebym nie musiała być ciągle taki motorem, ale widocznie tak musi być.

Może to właśnie Sasha jest tą osobą, która mogłaby wyciszyć Anję?

Myślicie, że małżonkowie wrócą do siebie?

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×