NewsyAnja Rubik znów umawia się na randki

Anja Rubik znów umawia się na randki

Anja Rubik umawia się na randki
Anja Rubik umawia się na randki
Milena Majek

22.03.2016 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze jakiś czas temu Anja Rubik i Sasha Knezevic nazywani byli małżeństwem idealnym. Cztery lata temu gwiazda i serbski model pobrali się na Majorce. Patrząc na nich wydawało się, że żadne kryzysy nie są im straszne. Oboje piękni, robiący karierę w modelingu i szalenie z sobie zakochani. Sasha i Anja dogadywali się nie tylko na płaszczyźnie prywatnej, ale i zawodowej. Wszyscy pamiętają ich wspólne sesje zdjęciowe, które były na porządku dziennym.

Największym zaskoczeniem była dla wszystkich informacja, która kilka miesięcy temu pojawiła się w mediach, że ich drogi jednak się rozeszły, a modelka czekała na rozwód. Następnie informowano, że para znów zamierza się zejść. Najnowsze doniesienia Faktu jednak temu zaprzeczają. Zdaniem gazety Anja Rubik już szuka nowej miłości. Podobno w Nowym Jorku, gdzie na co dzień mieszka zaczęła umawiać się na randki. Anja ma w planach nawet remont swego apartamentu.

Chodzi o to, że ostatnio zaczęła chodzić na randki i szuka miłości w Nowym Jorku. Nie chciałaby więc, aby nowy mężczyzna widział w szafie koszule Sashy, których jej były wciąż nie zabrałmówi w rozmowie z gazetą znajoma Anji

Myślicie, że to już definitywny koniec miłości Anji i Sashy?

Anja Rubik umawia się na randki
Anja Rubik umawia się na randki
Anja Rubik i Sasha Knezevic już do siebie nie wrócą
Anja Rubik i Sasha Knezevic już do siebie nie wrócą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także