NewsySzok! Anja Rubik chciała uciec sprzed ołtarza!

Szok! Anja Rubik chciała uciec sprzed ołtarza!

Fotografia: Marcin Tyszka
Fotografia: Marcin Tyszka
Ewelina Buchnajzer

26.11.2014 18:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modelka zdradziła jakie emocje towarzyszyły jej przed ślubem

Dziś małżeństwo Anji Rubik i Sashy Knezevic'a uchodzi za idealne. Para bardzo się kocha, mają wspólne pasje, oboje pracują w świecie mody dlatego doskonale się rozumieją.Co roku biorą udział we wspólnej kampanii reklamowej marki Apart.

Myślą o powiększeniu rodziny. Modelka zdradziła, że mąż często podpytuje ją kiedy będzie gotowa na urodzenie dziecka. Jednak ona na razie sukcesywnie odmawia, bo skupia się na karierze.

Jednak okazuje się, że Rubik tuż przed ślubem była pełna obaw związanych z uroczystością i związaniem się z kimś na całe życie. Zdradziła, że chciała...uciec sprzed ołtarza!

Bałam się, że to jest rodzaj zakłamania, że wychodzę za mąż, a nie do końca w to wierzę. Dzień wcześniej wzięłam Sashę na bok i mówię: "Słuchaj, jest problem, dlatego że to mi siedzi w głowie i nie wiem, co mam zrobić". A on mi na to odpowiedział: "Wiesz co, skoro wszyscy goście już są na miejscu, zorganizujmy po prostu fajną zabawę. I tyle" - powiedziała.

Ta decyzja była chyba jedną z najlepszych w życiu Anji. Teraz wie, że Sasha jest tym jedynym. Oboje pragną dziecka, ale czekają na odpowiedni moment. Top modelka myśli nawet o tym, żeby zamrozić swoje jajeczka - podobnie jak Joanna Krupa.

Faktycznie, nie mam już 23 lat, choć czasami tak mi się wydaje, tylko 31 i jeśli chcę mieć rodzinę to pierwsze dziecko powinnam urodzić w najbliższych latach, bo z drugim podobno jest już łatwiej - wyznała w wywiadzie dla Vivy!

Nie możemy się doczekać ich wspólnych dzieci, bo będą chyba najpiękniejsze na świecie :)

Fotografia: Marcin Tyszka
Fotografia: Marcin Tyszka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także