Szukaj

Przeraźliwie chuda Angelina Jolie pokazała się publicznie. Twarz śliczna, ale jej sylwetka…

Angelina Jolie w Peru

Angelina Jolie w Peru

Angelina Jolie w Peru

Chociaż w życiu prywatnym Angeliny Jolie nadal sporo się dzieje, aktorka nie zapomina o potrzebujących. Hollywoodzka gwiazda znana jest ze swojego wielkiego serca i chęci pomocy biedniejszym. Niedawno udała się do Peru, gdzie z bliska zobaczyła jak kryzys odbił się na codziennym życiu mieszkańców.

Angelina Jolie do Limy przybyła jako Ambasadorka Dobrej Woli Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców. W planach trzydniowej wizyty aktorka ma m.in. spotkanie z uchodźcami, przedstawicielami peruwiańskiego rządu oraz organizacjami, które współorganizują pomoc humanitarną.

Jolie w Peru spotkała się z osobami ze świata peruwiańskiej polityki, w tym m.in. z ministrem spraw zagranicznych Nestorem Popolizio:

Chcę, aby ludzie wiedzieli, że oni nie przybyli z Wenezueli, tylko po to aby dostać lepszą pracęTo sytuacja znacznie poważniejsza niż się wydaje. Jak sytuacja może być dobra, jeśli dwa i pół miliona ludzi opuściło swój kraj! – podkreślała Jolie podczas konferencji prasowej.

Angelina Jolie ma anoreksję?

Jolie podczas ostatniego spotkania z lokalnymi dziennikarzami nie przypominała wielkiej hollywoodzkiej seksbomby, która regularnie gości na czerwonych dywanach. Aktorka wybrała skromną czarną sukienkę przewiązywaną w pasie, do której dopasowała buty na płaskim obcasie pod kolor. Wisienką na torcie tej stylizacji był bardzo skromny makijaż.

Chociaż stylizacja laureatki Oscara była piękna, to najnowsze zdjęcia raczej nie uciszą dyskusji na temat jej zatrważająco niskiej wagi. Angelina wygląda zdecydowanie zbyt szczupło, co doskonale widać szczególnie w miejscach, które wyeksponowała jej kreacja.

Przypomnijmy, że Angelina jest chora na objaw Bella, charakterystyczny dla porażenia nerwu twarzowego. Przez niedowład mięśnia okrężnego oka nie jest możliwe całkowite zamknięcie powieki. Jolie wie jednak, jak sobie z tym poradzić. Stosuje akupunkturę, dzięki czemu choroba nie jest aż tak uciążliwa.

Czy Angelina ma problemy z wagą, a może wygląda właśnie tak, jak sama by tego chciała?

Choroba wyniszcza Angelinę Jolie! Na jej twarzy zaszły nieodwracalne zmiany!

Angelina Jolie BEZ MAKIJAŻU nie jest już taka idealna! Pokazała zmarszczki i przebarwienia!

Coraz szczuplejsza Angelina Jolie brylowała na imprezie swojej córki. Wygląda jak cień samej siebie

Angelina Jolie została blondynką i dodała sobie lat. Uleciał z niej cały seksapil


Angelina Jolie w Peru

Angelina Jolie w Peru

Śliczna Angelina Jolie z misją w Peru

Śliczna Angelina Jolie z misją w Peru

Nestor Popolizio na spotkaniu z Angeliną Jolie

Nestor Popolizio na spotkaniu z Angeliną Jolie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×