Choroba wyniszcza Angelinę Jolie! Na jej twarzy zaszły nieodwracalne zmiany!

Choroba wyniszcza Angelinę Jolie! Na jej twarzy zaszły nieodwracalne zmiany!

Angelina Jolie choroba

Z jaką chorobą walczy Angelina Jolie?

Angelina Jolie przeżywała ostatnio stresujący czas. Aktorka rozwiodła się z Bradem Pittem. I chociaż wszystko powoli wychodzi na prostą, odbywa się to w cieniu osobistych dramatów, z którymi walczy Jolie.

Nie da się ukryć, że Angelina Jolie to bez wątpienia postać, która dla niejednej kobiety stanowi wzór. Nie dość, że jest niezwykle piękna, to jeszcze do niedawna miała idealnego męża i dzieci, a dodatkowo w wolnym czasie potrafiła znaleźć siłę, by włączyć się w przeróżne akcje charytatywne.

Niestety, cztery lata temu to życie jak z bajki zamieniło się w koszmar. Jak zdradziła aktorka w rozmowie z dziennikarzami Vanity Fair, rozwód całkowicie zmienił jej priorytety. Teraz skupia się przede wszystkim na dzieciach i ich przyszłości. Dba o to by miejsce, w którym  żyją, było zawsze czyste, a jej pociechy były zadowolone i kochane.

Okazuje się jednak, że Jolie toczy walkę o dobro dzieci, ale także o swoje zdrowie. To właśnie z tego powodu na początku 2013 roku usunęła obie piersi, by uchronić przed rakiem.

Na co choruje Angelina Jolie?

Chociaż na ten moment doniesień o nowotworze nie słychać, okazuje się, że Angelina jest chora na objaw Bella, charakterystyczny dla porażenia nerwu twarzowego. Przez niedowład mięśnia okrężnego oka nie jest możliwe całkowite zamknięcie powieki. Jolie wie jednak jak sobie z tym poradzić. Stosuje akupunkturę, dzięki czemu choroba nie jest aż tak uciążliwa.

Co się dzieje z Angeliną Jolie? Choroba doprowadziła ją do koszmarnego stanu

Angelina Jolie wyjmuje asa z rękawa! Tylko patrzeć jak rozłoży Brada Pitta na łopatki!

Nawet amerykańskie tabloidy są w szoku! Angelina Jolie wykręciła Bradowi Pittowi numer tysiąclecia!


Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Angelina Jolie z córką Shiloh

Angelina Jolie z córką Shiloh

Angelina Jolie na zakupach

Angelina Jolie na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×