Angelina Jolie o chorobie i rozstaniu z Bradem Pittem: „Zostałam zraniona”. Pierwszy raz zdobyła się na tak intymny wywiad

Angelina Jolie Madame Figaro

Mówili o nich: małżeństwo idealne. Wkrótce okazało się, że nawet para zwana w mediach "Brangeliną" może się rozpaść. Dziś, niespełna rok po rozwodzie, Angelina Jolie opowiedziała o powodach rozstania z Bradem Pittem i problemach zdrowotnych. Tak szczerej rozmowy jeszcze nie było.

Angelina Jolie do niedawna miała wszystko. Spektakularna kariera, miliony na koncie, a w domu przystojny i oddany mąż oraz cudowna, wielodzietna rodzina. 19 września 2016 roku jej życie prywatne legło w gruzach. Właśnie wtedy do sądu w Los Angeles gwiazda kina złożyła pozew rozwodowy przeciwko Bradowi Pittowi. Laureatka Oscara powołała się na „niemożliwe do pogodzenia różnice”. O co dokładnie chodziło? Dopiero po latach aktorka zdecydowała się na bardzo intymny wywiad, który rzuca nowe światło na jej zakończoną już relację z byłym mężem.

Angelina Jolie o rozwodzie z Bradem Pittem i chorobie

Przy okazji premiery drugiej części filmu Czarownica, Angelina Jolie udzieliła wywiadu francuskiemu magazynowi Madame Figaro. Gwiazda po raz pierwszy zdradziła, co tak naprawdę miało wpływ na jej decyzję o rozwodzie z Bradem:

Czułam głęboki i prawdziwy smutek, zostałam zraniona. Z drugiej strony, interesujące było ponowne nawiązanie kontaktu z tą pokorą, a nawet z tym znieczuleniem, które czułem. Może w końcu na tym właśnie polega bycie człowiekiem…

Zobacz: Angelina Jolie wyjmuje asa z rękawa! Tylko patrzeć jak rozłoży Brada Pitta na łopatki!

View this post on Instagram

ANGELINA JOLIE Six enfants, un oscar, un engagement humanitaire sans faille… et une séparation. Blessée mais debout, la star commente avec sincérité sa vie après Brad Pitt. Confidences d’une femme (presque) comme les autres, égérie de Mon Guerlain et sorcière charismatique dans le prochain Disney • Angelina Jolie is our #CoverGirl this week ! See more and read her interview in Madame Figaro and on lefigaro.fr/madame • ???? #Angelina JolieEmmanuel Lubezki pour @guerlain Andres Kudacki pour @guerlain ???? @richardgianorio Coiffure @adamcampbellhair pour @guerlain Stylisme Alex White pour @guerlain

A post shared by Madame Figaro Paris (@madamefigarofr) on

Gdy Angelina Jolie na oczach świata rozstawała się ze swoim najsławniejszym mężem, musiała stawić czoła problemom zdrowotnym. W mediach huczało o jej ciągle spadającej wadze, pojawiły się podejrzenia anoreksji, wielu twierdziło nawet, że gwiazda została zamknięta w ośrodku psychiatrycznym. Aktorka dziś nie ukrywa, że w ostatnich latach rzeczywiście podupadła na zdrowiu. Nie chce jednak wdawać się w szczegóły. Opowiedziała o tym, jak czuje się obecnie:

Poza tym cierpiałam na pewne problemy zdrowotne. Wszystkie te problemy osadzają się w tobie i w pewnym momencie przypominają ci, jakie masz szczęście, że żyjesz. To lekcja, którą przekazuję moim dzieciom: idea odnowy, a przez to wszystko, możliwość radości. Musiałem odkryć radość na nowo.

Zobacz: Choroba wyniszcza Angelinę Jolie! Na jej twarzy zaszły nieodwracalne zmiany!

Angelina po rozstaniu z Bradem wreszcie zaczęła w pełni korzystać ze swojego życia. Znów regularnie gości i zachwyca na czerwonych dywanach, sięga po kolorowe kreacje odsłaniające jej piękną, niewychudzoną sylwetkę, a do tego może pochwalić się świetną relacją z dziećmi. Kilka tygodni temu wspierała swojego najstarszego, 18-letniego syna Maddoxa podczas wielkiego dnia, jakim było rozpoczęcia studiów na uniwersytecie w Korei Południowej. Kiedy okazało się, że Jolie przyleci do Tokio promować Czarownicę 2, stęskniony za matką nastolatek natychmiast kupił bilety i przyleciał do stolicy Japonii, by choć przez chwilę pobyć razem. Wspierał Angelinę razem z młodszą 4 lata siostrą Zaharą. Aktorka wręcz promieniała, z dumą pozując ze swoimi pociechami do zdjęć.

Przypomnijmy: Angelina Jolie z dziećmi na premierze „Czarownicy 2”. Błyszczała jak diament. Wyglądała pięknie

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio


Angelina Jolie z dziećmi na Czarownicy 2

Angelina Jolie z dziećmi na Czarownicy 2

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio

Angelina Jolie z dziećmi na promocji filmu Maleficent: Mistress of Evil w Tokio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×