Andrzej Gołota junior wygląda jak skóra zdjęta z ojca! Syn boksera to już dorosły i bardzo przystojny mężczyzna!

Andrzej Gołota junior – syn boksera, jak wygląda i ile ma lat?

Andrzej Gołota junior – syn boksera, jak wygląda i ile ma lat?

Andrzej Gołota ma przystojnego syna, który jest już dorosły. Młody mężczyzna bardzo przypomina boksera. Ile ma lat, czym zajmuje się i kim jest Andrzej Gołota Junior? Sprawdziliśmy.

O Andrzeju Gołocie znowu jest głośno, a wszystko dzięki udziałowi w programie Agent Gwiazdy. Bokser wystąpił w nim z żoną Mariolą. Małżonkowie zyskali sporą sympatię wśród widzów, spora część internautów twierdziła, że to właśnie wśród nich znajduje się tytułowy agent, czyli czarny charakter popularnego reality-show. Wszystko zweryfikowały jednak ostatnie odcinki.

Andrzej Gołota odpadł wczoraj, zaś jego żona dwa tygodnie wcześniej. Po powrocie do domu na gwiazdy wiosennej edycji hitowego formatu TVN-u czekały dzieci – 28-letnia córka Alexandra i 22-letni syn Andrzej Gołota junior, który wyrósł na niezłego przystojniaka.

Kim jest Andrzej Gołota junior, syn boksera?

W Agencie brązowy medalista olimpijski z Seulu z dumą opowiedział o swoim synu. Andrzej junior planował pójść w ślady ojca, dlatego przez lata rozwijał swoje umiejętności sportowe. Regularnie ćwiczył boks, koszykówkę i tenis. Doszło nawet do sytuacji, w której legendarny polski bokser obawiał się rywalizacji na pięści z własnym dzieckiem:

Musiałby złamać rękę albo nogę. Wtedy może gema bym ugrał. To jest niebo a ziemia, dlatego nie ma sensu, żebym wychodził z nim na kort – przyznał Andrzej Gołota w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”.

Chociaż Gołota junior na korcie odnajdywał się doskonale, sportową karierę musiał porzucić z powodów osobistych. Zamiast niej skupił się na studiach i biznesie.

Patrząc na zdjęcia, które syn Andrzeja Gołoty chętnie publikuje na Instagramie, nie sposób nie zauważyć podobieństwa do sławnego ojca – łączy ich masywna sylwetka, wysoki wzrost (ok. 193 cm) oraz to samo zawadiackie spojrzenie. Jedyną różnicą jest broda, która zdecydowanie dodaje 22-latkowi męskiego charakteru.

Zobaczcie sami, jak wygląda Andrzej Gołota junior.

Zobacz: Żona Andrzeja Gołoty wspomina chwile na planie „Agent – Gwiazdy 4”. Jej małżonkowi nieźle się dostało! [WIDEO]

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała nowe zdjęcia syna! Henry to wykapany Colin Farrell?!

Zobacz: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z synem buszują w salonie Louis Vuitton! Tak wygląda ich życie w Mediolanie!


Andrzej Gołota Junior to kopia taty

Andrzej Gołota Junior to kopia taty

Andrzej Gołota Junior - jak wygląda syn Andrzeja Gołoty?

Andrzej Gołota Junior - jak wygląda syn Andrzeja Gołoty?

Andrzej Gołota Junior nosi brodę

Andrzej Gołota Junior nosi brodę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×