Szukaj

Trener Andrzej Duda nie żyje. Jego śmierć zaskoczyła wszystkich

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda, wieloletni trener i działacz piłkarski nie żyje. Miał 70 lat. Tragiczne wieści przekazała lokalna gazeta. Jakie były przyczyny śmierci działacza i trenera?

Gazeta Ostródzka donosi, że Andrzej Duda zmarł w miniony czwartek, a jego śmierć była zaskoczeniem dla wszystkich. Póki co rodzina nie podała, jakie były przyczyny jej przyczyny. Miał 70 lat.

Andrzej Duda nie żyje. Kim był?

Andrzej Duda nie żyje. Był działaczem piłkarskim z Warmii i Mazur, który był latami oddany swojej największej pasji. Znajomi wspominają go jako pewnego siebie, dążącego do celu mężczyznę. Rodzina zapamięta go, jako ciepłego i kochającego człowieka.

Śmierć znalazła go nagle, wielu nie zdążyło się z nim pożegnać. Rodzina Andrzeja Dudy nie podaje, póki co przyczyn zgonu.

Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w ostródzkim Sokole. Z kolei w latach 70. zdecydował przenieść się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie współpracował z miejscowym klubem piłkarskim Polonia. Początkowo zajmował się szkoleniem grup młodzieżowych, ale szybko zaczął współpracować z Polonią jako kierownik pierwszego zespołu. Zajmował się tym przez kolejnych kilkanaście lat. Jak informuje Gazeta Ostródzka, ostatnie lata swojej kariery spędził w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej, pracując w Wydziale Gier i Dyscypliny, a później w Komisji Rozgrywek WMZPN.

Jego śmierć zaskoczyła nie tylko rodzinę, ale też współpracowników. Zewsząd napływają kondolencję dla jego najbliższych. Andrzej Duda miał 70 lat.

Zobacz także: Andrzej Bizoń nie żyje. Kim był? Świetnie zapowiadającą się karierę przerwała koszmarna choroba


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×