Alicja Bachleda-Curuś musi wrócić do Polski mimo pandemii. Sytuacja jest pilna

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski. Gwiazda ma ważny powód, dla którego musi opuścić Stany Zjednoczone. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z Na żywo.

Alicja Bachleda-Curuś czas kwarantanny spędza w swoim domu w Los Angeles. Aktorka wychowuje 11-letniego syna Henry’ego Tadeusza, którego ma ze związku z gwiazdą Hollywood – Collinem Farrellem. Chociaż rodzice chłopca już od dawna nie są razem, to łączą ich przyjacielskie stosunki i zgodnie dzielą się opieką nad nastolatkiem.

Polska aktorka od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z tajemniczym mężczyzną. Reporterce Jastrząb Post uchyliła rąbka tajemnicy i przyjęła gratulacje z okazji zaręczyn.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Chociaż Alicja od kilkunastu lat jest na stałe związana ze Stanami Zjednoczonymi i to właśnie tam układa swoje życie prywatne, to nadal ma ogromny sentyment do Polski. Miłości do ojczyzny nauczyła również swojego syna.

Henryk kocha nasz kraj, polskie jedzenie i polską mowę – wyznała gwiazda w rozmowie z Na Żywo.

Artystka po ponownym otwarciu granic będzie mogła razem z synem nie tylko odwiedzić rodziców, ale także wrócić do zawodowych projektów, które zawiesiła na czas kwarantanny.

Alicja Bachleda-Curuś wraca na plan zdjęciowy w Polsce

Jeszcze przed ogłoszeniem pandemii Bachleda-Curuś intensywnie pracowała nad dwoma projektami. Jednym z nich był film, który miał opowiadać o dramatycznej sytuacji w służbie zdrowia. Niestety ze względu na obecne realia jego realizacja stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Byłam w trakcie pracy nad serialem i flmem, ale wszystko stanęło w miejscu. Ze względu na szacunek do lekarzy nie planujemy teraz tego tematu kontynuować – wyznaje w rozmowie z tygodnikiem.

Praca nad serialem, który będzie opowiadał o losach księżnej Tarnowskiej ma natomiast ruszyć pełną parą lada dzień. Realizacja projektu jest dla Alicji o tyle pilna, że jeżeli gwieździe nie uda się znaleźć odpowiedniej aktorki do obsadzenia głównej roli, to sama zdecyduje się wcielić w tę postać.

Jeśli nie znajdę odpowiedniej aktorki do tej roli, osobiście ją zagram – zdradziła w „Na żywo”.

Gwiazda chce jak najszybciej przyjechać do Polski i wrócić do pracy.

Dokończę to, co zaczęłam – skomentowała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za Alicję i sukces jej dzieła.


Alicja Bachleda-Curuś z synem

Alicja Bachleda-Curuś z synem

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×