Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie synka. Pięknie wystylizowany Oscar to prawdziwy cukiereczek. Jak on wyrósł!

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola pochwalił się w sieci najnowszym zdjęciem synka. Oscar ma już 9 miesięcy i jest małym przystojniakiem. Pięknie wystylizowany kadr z chłopcem podbija Instagram. 

Agustin Egurrola swoje miejsce w show-biznesie znalazł już wiele lat temu. Wszystko to za sprawą programów typu talent show, w których pojawiał się nie tylko jako choreograf, ale także juror. Karierę zaczynał na antenie TVN, gdzie spędził kilka lat. Widzowie mogli go oglądać w takich formatach jak Mam Talent, czy You Can Dance. Jakiś czas temu dokonał bardzo głośnego transferu i obecnie jest związany z TVP, gdzie realizuje się jako juror w kolejnych programach publicznego nadawcy.

Poza tym, że jego kariera układa się wręcz znakomicie, to w końcu jego życie prywatne także weszło na właściwe tory. Kilka lat temu był w związku z Niną Tyrką, że którą doczekał się córeczki Carmen. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu, mimo to zgodnie dzielą się opieką nad dziewczynką.

Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie z synkiem

Agustin wczesną wiosną poślubił piękną Dianę, którą poznał w jednej ze swoich szkół tańca. Całą ceremonię zakochanym udało się długo utrzymać w tajemnicy. Dopiero po kilku miesiącach od ślubu pochwalili się zdjęciami z tego dnia i potwierdzili, że są już po przysiędze. Minęło zaledwie kilka dni, a małżonkowie poinformowali, że spodziewają się dziecka. Przyszła mama zaprezentowała się wówczas w sesji zdjęciowej z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Synek pary przyszedł na świat w marcu. Gdy choreograf pochwalił się jego pierwszymi zdjęciami, zebrał masę gratulacji.

Oscar ma już 9 miesięcy i odkąd pojawił się na świecie, jest oczkiem w głowie rodziców. Juror talent shows nie szczędzi fanom kolejnych kadrów, na których możemy podziwiać jego młodszą pociechę. W niedzielne popołudnie do sieci również trafił kadr z pięknie wystylizowanym maluszkiem. Chłopiec w koszuli, eleganckiej kamizelce i muszce prezentuje się jak mały model.

Rośnie jak na drożdżach
Egurrola VI

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie ukrywają, że są zachwyceni synkiem Agustina i Diany.

  • Słodziak. Uroczy. Kiedy tak szybko urósł?
  • Cudnie.
  • Ślicznosci małe.
  • Ale fajny.
  • Słodziaczek.

Nie można się dziwić internautom, ponieważ chłopiec to prawdziwy cukiereczek.


Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×