Szukaj

Agustin Egurrola został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka. Są też urocze zdjęcia z porodówki

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola został ojcem. Pokazała zdjęcia noworodka, który przyszedł na świat w niedzielę o 1:45. Jak ma na imię drugie dziecko choreografa?

Agustin Egurrola kilka tygodni temu zaskoczył wszystkich informacją o tym, że razem ze swoją ukochaną są już po ślubie. Choreograf pochwalił się w sieci zdjęciami z uroczystości, która odbyła się bez udziału kamer. Ceremonia miała miejsce na przełomie lipca i sierpnia w hotelu pod Grójcem, a narzeczonym bardzo zależało na tym, aby media nie dowiedziały się o wydarzeniu.

Świeżo upieczonym małżonkom bardzo długo udawało się utrzymać wszystko w tajemnicy. Powiadomili prasę, dopiero gdy sami o tym zdecydowali. Kiedy emocje po tej informacji jeszcze nie opadły, media obiegła nowina o tym, że Agustin i Diana spodziewają się pierwszego dziecka.

Choreograf niebawem zostanie tatą! Diana na swoim instagramowym profilu pochwaliła się znajomym, że spodziewa się dziecka i zdradziła, że to dla niej „najlepszy prezent na Gwiazdkę”. Dodała też hasztag #mybabyboy i niebieskie serduszko, sugerując, że wraz z mężem powitają na świecie synka- cytuje wpis Diany serwis Pudelek.

Agustin Egurrola został ojcem! Imię syna

Agustin nie ukrywał, że bardzo cieszy się z faktu, że jego rodzina wkrótce się powiększy. Niedawno dumny juror programu Dance Dance Dance pochwalił się kadrami z ciążowej sesji, na której było widać, że brzuszek Diany jest już sporych rozmiarów i jest ona na ostatniej prostej na porodówkę. Dzisiaj marzenie małżonków się ziściło, a ich synek jest już na świecie.

Agustin właśnie podzielił się z fanami radosną nowiną i opublikował serię zdjęć wprost ze szpitala, na których tuli w ramionach maleńkiego synka. Chłopiec otrzymał imiona Oscar Agustin Egurrola i przyszedł na świat w niedzielę, 7 marca, o 1:45 w nocy.

Z opisu wiadomo, że dumny tata asystował przy narodzinach uroczego maluszka:

I OTO ON !!!
Oscar Agustin Egurrola!!!
7.03.21r. – 1:49
3690 kg
54 cm
Mama spisała się na medal
Ale tata też był dzielny
Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara

Pod postem natychmiast spłynęła na niego lawina gratulacji. Fani nie szczędzą też komplementów pod adresem słodkiego noworodka.

Oscar jest drugim dzieckiem Agustina. Gwiazdor ze związku z tancerką Niną Tyrką ma córkę Carmen, która urodziła się w 2008 roku.

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.


Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą

Agustin Egurrola z żoną Dianą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×