Szukaj

Agustin Egurrola z ciężarną żoną w sesji. Przebierali się klika razy. Brzuszek na pierwszym planie

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola zostanie ojcem po raz drugi. Właśnie pochwalił się pięknymi kadrami z ciążowej sesji. Przyszli rodzice uwiecznili wyjątkowe chwile. Poród zbliża się wielkimi krokami. 

Agustin Egurrola wzbudził ostatnio sporo kontrowersji. Tancerz i choreograf, który przez wiele lat był związany ze stacją TVN przyjął posadę jurora w hicie TVP Dance Dance Dance.

Jego przejście do telewizji publicznej było mocno komentowane, a znajomi z byłej stacji w gorzkich słowach wypowiadali się na ten temat. Agustin zdaje się tym nie przejmować, a jego uwaga ostatnio skupia się nie tylko na pracy, ale przede wszystkim na rodzinie. Na początku roku poinformował fanów o swoim ślubie z piękną Dianą.

Ceremonia odbyła się na przełomie lipca i sierpnia w hotelu pod Grójcem, a choreografowi bardzo zależało na tym, aby media nie dowiedziały się o uroczystości.

Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział – zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć – mówił informator Plotka.

Dopiero po kilku miesiącach Agustin sam postanowił poinformować fanów o zmianach w życiu osobistym i pochwalił się pięknymi kadrami ślubnymi.

Agustin Egurrola w sesji z ciężarną żoną

Gdy emocje związane ze ślubem tancerza jeszcze nie opadły, internauci dowiedzieli się, że Egurrola po raz drugi zostanie ojcem. Na profilu jego żony pojawił się  wpis, w którym poinformowała, że dziecko jest dla nich najlepszym noworocznym prezentem. W dołączonych hasztagach zdradziła także, że oczekują narodzin syna:

Choreograf niebawem zostanie tatą! Diana na swoim instagramowym profilu pochwaliła się znajomym, że spodziewa się dziecka i zdradziła, że to dla niej „najlepszy prezent na Gwiazdkę”. Dodała też hasztag #mybabyboy i niebieskie serduszko, sugerując, że wraz z mężem powitają na świecie synka- cytuje wpis Diany serwis Pudelek.

Wiadomo już także, że chłopiec ma otrzymać tradycyjne imię. O wszystkim dumny ojciec opowiedział w jednym z wywiadów:

W mojej rodzinie jest taka tradycja, że wszyscy mężczyźni nazywają się Agustin Egurrola (…). Zastanawiam się, czy mój syn będzie się nazywał Agustin Egurrola Junior? – rozmyślał Agustin.

Dzisiaj na profilu choreografa o kubańskich korzeniach pojawiło się kilka pięknych kadrów z ciążowej sesji. Przyszli rodzice uwiecznili najpiękniejsze chwile w życiu. Zdecydowali się na kilka stylizacji i wiele romantycznych ujęć. Na zdjęciach widać, że brzuszek przyszłej mamy jest już sporych rozmiarów i to ostatnia prosta do powitania na świecie dziecka.

Moja miłość …
Moja duma …
Moja przyszłość … – napisał Agustin.

Pod postem na przyszłych rodziców spłynęła lawina komplementów i gratulacji. Fani nie mogą się napatrzeć na piękną rodzinę, a zwłaszcza na Dianę, która w ciąży promienieje:

  • Przepiękne zdjęcia.
  • Gratulacje. Piękne zdjęcia.
  • Przepiękna żona! Super para!
  • Wspaniale! Serdeczne gratulacje!!!

Przypomnijmy, że Egurrola wiele lat temu był związany z tancerką Niną Tyrką, z którą wychowuje 12-letnią córkę Carmen.


Agustin Egurrola z żoną Dianą

Agustin Egurrola z żoną Dianą

Agustin Egurrola z żoną Dianą

Agustin Egurrola z żoną Dianą

Agustin Egurrola z żoną Dianą

Agustin Egurrola z żoną Dianą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×