Szukaj

Agustin Egurrola potwierdza ślub! Pokazał zdjęcia z ceremonii i piękną żonę Dianę

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub, o czym poinformował na Instagramie. Pokazał piękne zdjęcia swojej żony, Diany. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Agustin Egurrola jest choreografem oraz międzynarodowym sędzią tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Chociaż na swoim koncie zapisał wiele sukcesów, popularność przyniosły mu programy rozrywkowe. To właśnie on oceniał uczestników Mam talent, którego kolejna edycja miała pojawić się na antenie TVN-u we wrześniu (przez pandemię do tego nie doszło) oraz You can dance.

Agustin Egurrola wziął ślub. Pokazał zdjęcia z uroczystości

Trzy dni temu tygodnik Świat&Ludzie donosił, że od jakiegoś czasu tancerz codziennie nosi obrączkę, która jest dowodem na to, że nie jest już singlem. Podawał, że mężczyzna „dojrzał do tego, żeby stanąć na ślubnym kobiercu”:

Wszyscy w szkole mówią o jego ślubie. Skromnym, kameralnym, bez hucznego wesela. Wybranką Augustina jest młoda, ciemnowłosa tancerka, z którą spotykał się od wielu miesięcy. I tak niemożliwe stało się możliwe — komentuje osoba z otoczenia tancerza w rozmowie z tygodnikiem.

Sam zainteresowany nie odnosił się do tych informacji. Dopiero w sobotę przerwał milczenie. Właśnie wtedy na Instagramie dodał zdjęcia, na których pozuje w eleganckim smokingu, u jego boku stoi panna młoda, ubrana w piękną, dopasowaną kreację.

Ceremonia odbyła się w ścisłej tajemnicy, w czterogwiazdkowym hotelu „Pałac Mała Wieś” pod Grójcem, o czym poinformował serwis Plotek:

Przyjęcie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia. Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział – zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć – mówi informator Plotka.

Augustin Egurrola podkreślił, że chociaż 2020 rok był czasem trudnym, dla niego i jego małżonki Diany nie brakowało w nim pięknych momentów:

Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!!
Razem możemy wszystko !!!
Teraz już zawsze razem !!!
Teraz DIANA & AGUSTIN !!!
Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!!

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami, składając Augustinowi i Dianie piękne życzenia:

  • Gratulacje dla Państwa Młodych! Dużo miłości i szczęścia na Nowej Drodze Życia.
  • Cudownie. Od początku trzymałam za Was kciuki. Pamiętajcie, razem zawsze raźniej, gratulacje.
  • Ogromne gratulacje. Wszystkiego dobrego dla Was, samych wspaniałości.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do powyższych wpisów, życząc młodej parze samych wspaniałych chwil razem.


Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×