NewsyAgustin Egurrola pochwalił się nowym zdjęciem synka. Oscar rośnie jak na drożdżach. Sama słodycz

Agustin Egurrola pochwalił się nowym zdjęciem synka. Oscar rośnie jak na drożdżach. Sama słodycz

Agustin Egurrola
Agustin Egurrola
Krystyna Miśkiewicz

26.06.2022 10:40, aktual.: 26.06.2022 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agustin Egurrola swoje miejsce w show-biznesie znalazł już lata temu. Zanany choreograf kubańskiego pochodzenia najpierw przez wiele lat był związany ze stacją TVN. Tam pojawiał się jako juror w popularnych talent shows. Widzowie mogli go zobaczyć między innymi w Mam Talent, czy You Can Dance, gdzie oceniał występy początkujących tancerzy. Sam również prowadzi szkoły tańca, a po latach kariery postanowił zmienić pracodawcę. Dwa lata temu dołączył do ekipy TVP.

Na samym początku jego transfer między stacjami wzbudził sporo emocji wśród znajomych z byłej redakcji. Z czasem sytuacja się jednak uspokoiła i zaczął rozwijać karierę w nowym miejscu. Na antenie TVP również pojawia się w najbardziej popularnych formatach. Sprawdził się już w roli jurora Dance Dance Dance i You Can Dance-Nowa Generacja. Nie tylko jego życie zawodowe doskonale się układa. Na szczęście prywatne też nie może narzekać.

Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie syna. Jak wygląda Oscar?

Choreograf kilka lat temu związany był z tancerką, Niną Tyrką. Para doczekała się córeczki, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. W zeszłym roku natomiast, najpierw poinformował on o tym, że jego serce jest zajęte i został mężem pięknej Diany, a zaledwie kilka dni później zaskoczył fanów nowiną o tym, że ich rodzina się powiększy. Informacją o tym, że po raz kolejny zostanie ojcem pochwalił się dosłownie na ostatniej prostej przed porodem.

Po narodzinach synka nie robił już z tego wielkiej tajemnicy i szybko pochwalił się jego pierwszym zdjęciem z porodówki. Zdradził też, że chłopiec otrzymał imię, Oscar. Teraz od czasu do czasu wrzuca do sieci zdjęcia, na których pokazuje, jak szybko rośnie jego pociecha. Niedzielny poranek również upływa mu w rodzinnym gronie, właśnie upublicznił w sieci nowy kadr z synkiem. Chłopiec słodko się uśmiecha i ma uroczą czuprynkę.

W tym samym kierunku - podpisał zdjęcie.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem maluszka. Nie można się dziwić, bo Oscar to naprawdę urocze dziecko.

 • Agustin Egurrola z synem Oscarem
 • Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem
 • Agustin Egurrola i syn Oscar
 • Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem
 • Agustin Egurrola z synem Oscarem
 • Agustin Egurrola i syn Oscar
 • Agustin Egurrola pokazał żonę i syna
 • Agustin Egurrola z synkiem
 • Agustin Egurrola z synem
 • Agustin Egurrola z synem Oscarem
 • Agustin Egurrola z synem Oscarem
[1/11] Agustin Egurrola z synem Oscarem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także