Agustin Egurrola chwali się nowymi zdjęciami syna. Oscar pięknie zapozował i skradł serca fanów. I jeszcze ta urocza fryzura!

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola w niedzielny poranek rozpieszcza swoich fanów. Choreograf pochwalił się nowymi zdjęciami syna. Oscar to uroczy malec. Tylko zobaczcie te kadry. 

Agustin Egurrola to jeden z najbardziej znanych choreografów w kraju. Wielką ławę przyniosła mu współpraca ze stacją TVN. Tam pojawił się jako juror w programie You Can Dance. Jakiś czas temu postanowił zmienić barwy i związał się z TVP. Tam występował w kilku formatach. Jednym z nich była nowa odsłona YCD, w której brali udział najmłodsi. Wydawał się on doskonałym kandydatem do pracy z dziećmi, ponieważ sam posiada dwie pociechy.

Agustin kilka lat temu związany był z tancerką Niną Tyrką. Z tej relacji narodziła się córka Carmen, która jest już nastolatką. W zeszłym roku choreograf najpierw poinformował o ślubie z piękną Dianą, zaledwie kilka dni później o tym, że zostanie ojcem. Ceremonię przez wiele miesięcy udało się zakochanym utrzymać w tajemnicy, tak samo jak to, że czekają na narodziny dziecka. Wszystko odbyło się bez zbędnego medialnego szumu.

Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie syna

Agustin w marcu minionego roku po raz drugi został ojcem. Dopiero kilka dni przed narodzinami syna pokazał fanom brzuszkową sesję z żoną. Gdy ogłosił narodziny małego Oscara, natychmiast pochwalił się zdjęciem, które zrobił jeszcze w szpitalu. Widać było, że jest ogromnie szczęśliwy a pod postem, który zamieścił w sieci, posypała się lawina gratulacji i ciepłych słów.

Niedzielny poranek upływa Egurroli na czasie spędzonym z synem. Choreograf dodał na Instagramie zdjęcie z uroczym malcem i pokazał, jak wygląda ich przedpołudnie. Nie sposób oderwać tutaj oczu od jego pociechy. Maluszek słodko uśmiecha się do obiektywu, pokazując pierwsze ząbki i ma fantastyczną fryzurę.

Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje…dzięki Oscar – napisał pod zdjęciem.

Pod postem nie zabrakło komplementów pod adresem chłopca. 10-miesięczny maluch wyraźnie skradł serca internautów.

  • Śliczny ten pana synuś.
  • Cudny i jakie radosne oczka ma. No będzie łamał kobiece serca z pewnością.
  • Super śliczne. Ojciec i syn.
  • Jest piękny.
  • Słodziaczek.

Trudno nie zgodzić się z internautami, bo mały Oscar to prawdziwy cukiereczek.


Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×