Szukaj

Agnieszka Włodarczyk w Dniu Kobiet pokazała ogromny brzuszek. Poród zbliża się wielkimi krokami

Agnieszka Włodarczyk - Dzień Kobiet

Agnieszka Włodarczyk z okazji Dnia Kobiet złożyła życzenia internautkom. Obszerny wpis opatrzyła zdjęciem z odkrytym brzuszkiem. Jest już naprawdę duży. Zobaczcie.

Agnieszka Włodarczyk jest w szczęśliwym związku z triathlonistą Robertem Karasiem. Po kilku miesiącach znajomości aktorka opublikowała romantyczne zdjęcie z partnerem, na którym pokazała ciążowe krągłości. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Od momentu, kiedy ogłosili światu dobre nowiny, w sieci nie brakuje ciążowych ujęć.

Z okazji Dnia Kobiet Włodarczyk pokazała kolejne zdjęcie z pięknie zaokrąglonym brzuszkiem. Co napisała?

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuszek z okazji Dnia Kobiet

Agnieszka Włodarczyk zwróciła się w Dniu Kobiet do pań, które obserwują jej profil na Instagramie.

Moje drogie, kochane i mądre Dziewczyny/Kobiety. Jest Was tutaj najwięcej bo prawie 80%, co świadczy o tym, że mnie lubicie z jakiegoś niewiadomego powodu.

Podkreśliła, że jest to dla niej ogromna przyjemność móc prowadzić social media dla tylu kobiet.

To ogromne wyróżnienie i motywacja do tego, żeby wrzucać Wam tu głównie pozytywne rzeczy, żeby podnosić Was na duchu, rozśmieszać, żeby nie wprawiać w kompleksy. Utożsamiać się z Wami w niektórych tematach. Tak, jesteśmy podobne i przeważnie mamy podobne marzenia:)
Bo niezależnie od tego (tak, wiem, zdania nie zaczyna się od „bo”) jak jesteśmy silne zamykając drzwi naszego domu i wychodząc do świata lub nagrywając śmieszne storki często mamy gorszy czas, albo ukrywamy naszą wrażliwość, żeby nie narazić się na kpiny, szydere lub hejt ze strony mężczyzn lub o zgrozo innych kobiet. Takich kobiet nie lubimy
Tak więc tutaj zawsze możecie liczyć na moje wsparcie

Następnie złożyła obserwującym życzenia.

Czego Wam życzyć? Zdrowia, niezależności, uśmiechu, radości, prawdziwych przyjaciół, wiernych partnerów, wolności słowa, prawa do decydowania o własnym życiu, o tym kiedy i z kim to życie przeżyć, kiedy i z kim mieć dziecko lub tego dziecka nie mieć, kiedy tego nie chcecie. Ja bardzo długo nie miałam takiej potrzeby, w zasadzie do teraz i jest mi z tym dobrze. Nie bójcie się mieć własne zdanie, to Wasze życie. Przeżyjcie je po swojemu, napiszcie te historie jak chcecie .

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów dla przyszłej mamy. Agnieszka Włodarczyk wygląda przepięknie.


Agnieszka Włodarczyk - Dzień Kobiet 2021

Agnieszka Włodarczyk - Dzień Kobiet 2021

Agnieszka Włodarczyk w ciąży szaleje w kuchni

Agnieszka Włodarczyk w ciąży szaleje w kuchni

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×