Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Ogłosiła szczęśliwą nowinę romantycznym zdjęciem z partnerem i pokazała swoje krągłości

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Gwiazda właśnie zaskoczyła wszystkich fanów, ogłaszając szczęśliwą nowinę w social mediach. Cały show-biznes ruszył z gratulacjami. 

Agnieszka Włodarczyk od kilku miesięcy jest bardzo szczęśliwa. Gwiazda w końcu znalazła prawdziwą miłość. Spotyka się z Robertem Karasiem, z którym ostatnie kilka miesięcy spędziła na upalnej wyspie Gili Air. Aktorka przede wszystkim wypoczywała i raczyła fanów pięknymi zdjęciami z wakacji. Obchodziła tam też swoje 40. urodziny. Przyjaciele zorganizowali dla niej piękne przyjęcie, a wielu fanów od razu zaczęło gratulować jej także ślubu. Agnieszka wystąpiła bowiem w kreacji, w której spokojnie mogłaby stanąć przed ołtarzem. Miała na sobie piękna, białą suknię, oraz wianek na głowie. Jubilatka nie miała zamiaru uciszać tych plotek, a wręcz przeciwnie rozgrzała atmosferę opisem, który pojawił się pod zdjęciami.

Po powrocie na Gili Air czekała na mnie niespodzianka urodzinowa. Byłam ogromnie wzruszona, kiedy zobaczyłam tak pięknie udekorowany stół. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy, żeby zrobić przyjęcie, ślub albo najlepiej dwa w jednym, warto poprosić o pomoc @wedonbali.

Rajskie wakacje już dobiegły końca, a zakochani wrócili do Polski. Czekała ich wyczerpująca podróż, która nie obyła się bez niespodzianek. Teraz jednak mają wielkie powody do szczęścia. Aktorka właśnie ogłosiła cudowną nowinę.

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk długo czekała na mężczyznę, z którym będzie mogła stworzyć prawdziwą rodzinę. Okazuje się, że upragniona miłość pojawiła się w jej życiu kilka miesięcy temu. Teraz zakochani postanowili podzielić się ze wszystkimi wielką radością. Aktorka dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z ukochanym i pokazuje ciążowe krągłości.

Wyjaśniło się już także, dlaczego aktorka zaplanowała remont swojego pięknego mieszkania. Musi w nim urządzić odpowiednie warunki dla nowego członka rodziny.

Nowy rozdział – podpisała zdjęcie.

Post Agnieszki wzbudził ogromne zainteresowanie fanów. Przyszła mama pokazała swój brzuszek w czułych objęciach dumnego partnera, który nie szczędził jej także pocałunków. Gwiazdy ruszyły z gratulacjami.

  • Gratulacje Agnieszka. Strasznie się cieszę. Radzio przyłącza się do gratulacji – napisała Małgosia Rozenek.
  • Piękna wiadomość Aga! Czule ściskam całą Waszą Trójkę! To jest najpięknieszy rozdział życia! – napisała Hanna Lis.
  • Aaaaaagaa!!! Jak cudownie. Gratulacje -napisała Kaja Paschalska.
  • Aga! Jaka to jest wspaniała wiadomość ! Gratuluje Wam – napisała Marta Wierzbicka.

Redakcja Jastrząb Post również przyłącza się gratulacji i wszystkich ciepłych słów.

 


Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×