Szukaj

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała ogromny brzuch w obcisłej sukience. „Noooo rośniecie”. To ostatnia prosta do porodu

Agnieszka Włodarczyk - duży brzuszek

Agnieszka Włodarczyk - duży brzuszek

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowe zdjęcie, na którym wyeksponowała ciążowy brzuszek w bardzo obcisłej sukience. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Agnieszka Włodarczyk ciążę ogłosiła kilka miesięcy temu. Zaskoczyła fanów zdjęciami ze sporym już brzuszkiem, na których pozuje z ukochanym, Robertem Karasiem. Już niedługo przytuli swoje pierwsze dziecko. Jeszcze nie ujawniła, czy przywita synka, czy córeczkę, ale fani obstawiają dziewczynkę, co miała niechcący zdradzić w jednym z postów.

Odkąd podzieliła się z fanami radosnymi wieściami, chętnie pokazuje rosnący brzuszek. Na najnowszym zdjęciu widać, że jest już bardzo duży. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Agnieszka Włodarczyk w obcisłej sukience prezentuje duży brzuszek

Agnieszka Włodarczyk pierwsze tygodnie ciąży spędziła w Azji i tam czuła się znakomicie. Problemy zaczęły się po powrocie do Polski. W krótkim czasie razem z Robertem ponownie polecieli w cieplejsze miejsce, a przyszła mama nie szczędziła obserwatorom kolejnych ujęć z przepięknych brzuszkowych sesji.

Jakiś czas temu zaniepokoiła swoich fanów, bo poinformowała, że zachorowała na koronawirusa:

Zatkany nos, ciężki, płytki oddech (ale zwalałam to na ciążę, bo się szybciej męczę), potem doszła gorączka i kaszel a skóra uwrażliwiła się razy 100. Do tego suchość w gardle jakbym wypiła cysternę Domestosu – napisała na Instagramie.

Na szczęście dosyć szybko wróciła do zdrowia i dalej niezmącenie może się cieszyć oczekiwaniem na maleństwo. W piątek pokazała nowe zdjęcie. Pozuje w obcisłej sukience, w której, jak zdradziła, czuje się wyjątkowo dobrze. Ze skruchą przyznała także, że powinna wymienić zasuszone rośliny w donicy.

Brzuch jest już naprawdę ogromny. Widać, że to już ostatnia prosta na porodówkę:

Nie, to nie jest reklama bieżni. Dostałam piękną sukienkę od Przyjaciółki i bardzo się sobie w niej podobam #chybamuszęwreszciewymienićkwiatwdonicy #ciąża #pregnancyphoto – podpisała kadr.

Fani Agnieszki komplementują aktorkę. Zgodnie twierdzą, że ciąża jej służy i wygląda kwitnąco:

  • Bardzo Pani ciąża służy. Dużo zdrówka.
  • Czadowo.
  • Noooo rośniecie pieknie.
  • Wyglądasz wzorcowo.
  • Cudnie pani Agnieszko, dużo zdrowia.

Więcej zdjęć ciężarnej Włodarczyk znajdziecie w naszej galerii.


Agnieszka Włodarczyk w obcisłej sukience

Agnieszka Włodarczyk w obcisłej sukience

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×