Szukaj

Mocno zaokrąglona Agnieszka Włodarczyk urządziła ciążową sesję z Marią Konarowską i jej córeczką. Trochę się zmieniły od „Azji Express”

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska we wspólnej sesji

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska we wspólnej sesji

Obie wystąpiły w Azja Express. W show TVN dały się poznać fanom z całkiem nowe strony. Od czasów programu minęło trochę czasu, a u nich wiele się zmieniło.

Azja Express to program, który swego czasu elektryzował wielu widzów przed telewizorami. Formuła zakładała egzotyczną wyprawę 8 par ze świata show-biznesu przez egzotyczne, azjatyckie kraje i wyścig po wygraną. Dwie pierwsze edycje odbyły się właśnie na największym kontynencie. Trzecią przeniesiono do Ameryki Południowej, stąd zmiana nazwy na Ameryka Express.

Show śmieszył do łez, ale też wzbudzał wiele kontrowersji. Jedno jest pewne, dzięki formule poznaliśmy takie oblicza gwiazd, jakich w żadnym innym nie bylibyśmy w stanie.

W pierwszej edycji mieliśmy okazję podziwiać w akcji prywatnie przyjaciółki, a zawodowo młode i piękne aktorki. Maria Konarowska i Agnieszka Włodarczyk, bo o nich mowa, w wielkim stylu dotarły aż do finału show, w którym przegrały z Michałem Żurawskim i Ludwikiem Borkowskim.

Od tamtego czasu obie przeżyły prawdziwą rewolucję w życiu osobistym, ale przyjaźń trwa.

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska na wspólnych zdjęciach

Maria Konarowska, to aktorka telewizyjna, która dała się poznać widzom dzięki rolom w serialach Na Wspólnej czy Prawo Agaty. W 2016 roku na zaproszenie Agnieszki Włodarczyk wystąpiła razem z nią we wspomnianym już programie TVN Azja Express.

W czerwcu ubiegłego roku aktorka poinformowała, że spodziewa się dziecka. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Od tego momentu regularnie chwaliła się uroczymi fotografiami, na których widać rosnące krągłości. Niedługo potem na świecie pojawiła się jej córeczka Gaja.

Z kolei Agnieszka Włodarczyk ciążę ogłosiła całkiem niedawno. Zaskoczyła fanów zdjęciami ze sporym już brzuszkiem, na których pozuje z ukochanym, Robertem Karasiem. Już niedługo i ona przytuli swoje pierwsze dziecko. Jeszcze nie ujawniła, czy przywita synka, czy córeczkę, ale fani obstawiają dziewczynkę, co miała niechcący zdradzić w jednym z postów.

To właśnie na profilu Agnieszki pojawiło się wspólne zdjęcie przyjaciółek. Pozują roześmiane – jedna z dzieckiem w ramionach, druga z dużym brzuszkiem.

Trochę od Azja Express się zmieniło – stwierdziła filozoficznie Włodarczyk.

Urocze kadry rozczuliły fanów aktorek. Z sentymentem wspominają ich występ w show. Jednak czas płynie, a one już mają inne priorytety. Pewne jest, że przygody w Azja Express nikt im nie odbierze.


Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska o finale Azja Express

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska o finale Azja Express

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×