Ostatnie słowa Agnieszki Kotulanki. Przed śmiercią zdobyła się na wzruszające wyznanie

Skandal na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

Skandal na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

Ostatni wywiad z Agnieszką Kotulanką

Niespodziewana śmierć Agnieszki Kotulanki zszokowała wszystkich jej fanów i kolegów po fachu. Gwiazda przez lata zmagała się z chorobą alkoholową, a gdy zaczęła wychodzić na prostą, gdy miało być już dobrze, wylew sprawił, że odeszła na zawsze.

Fani wciąż nie mogą w to uwierzyć, a na jaw co chwilę wychodzą nowe, nieznane fakty z życia gwiazdy. Nie lubiła żyć na widelcu, nie lubiła światła reflektorów. W jakim wydaniu czuła się najlepiej? Wyjawiła to w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła w 2011 roku:

Moje życie nie ma nic wspólnego z gwiazdorstwem. Mieszkam w normalnym bloku na trzecim piętrze, mam dwójkę dzieci i psa. Ale takie życie, życie domowe, bardzo mi odpowiada. Całe lata wynajmowałam mieszkania. Gdy w końcu dostałam własne, uświadomiłam sobie, jak brakowało mi domu. Mogłabym z niego nie wychodzić. Nie mam gosposi, sama sprzątam, piorę, gotuję i sprawia mi to ogromną przyjemność.

Co Agnieszka Kotulanka lubiła robić w wolnym czasie?

W tym samym wywiadzie Agnieszka wyjawiła również, że uwielbia odpoczywać od wszystkiego gdy ma wolną chwilę. Skupia się na prostych przyjemnościach:

W ciągu roku mam mało czasu na czytanie, więc korzystam z urlopu, by nadrobić zaległości, choć nierzadko wracam też do ulubionych autorów i książek. Podobnie jak do starego kina polskiego, którego jestem gorącą wielbicielką i ukochanego Kabaretu Starszych Panów.

Wielu fanów bez wątpienia doskonale identyfikuje się z tymi słowami. Sława i obowiązki potrafią przytłoczyć, a koc, dobra herbata i ulubiona książka mają niesamowitą moc osładzania życia. Zwłaszcza, gdy tak jak Kotulanka, nie jest się fanem wywiadów i przepytywania:

Jak mogę być do końca szczera, wiedząc, że nasza rozmowa rejestrowana jest na taśmie? Byłam prawie uszczęśliwiona, gdy jednej z dziennikarek w trakcie wywiadu wysiadł dyktafon i zamiast moich wypowiedzi ukazały się jej impresje na mój temat. Poza tym dziennikarze zadają zbyt intymne pytania. Nie cierpię spowiadać się publicznie z własnego życia – skwitowała gwiazda.

Wiodła proste życie i kochała małe przyjemności. Szkoda, że już nie może się nimi cieszyć.

Córka Agnieszki Kotulanki otwiera nowy biznes! Będzie konkurować z Magdą Gessler?!

Sekrety związku Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego po latach wychodzą na jaw. Takich rewelacji nikt się nie spodziewał

Skandal na pogrzebie Agnieszki Kotulanki! Żałobnicy zaatakowali znanego aktora. „Miał pan tupet, że pan tu przyszedł”


Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka przyjaźniły się

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×