Agnieszka Chylińska pokazała się po przerwie. Z jej twarzą stało się coś dziwnego. Włosy też nie są w najlepszym stanie

Agnieszka Chylińska na nowym zdjęciu: zmarszczki i siwe włosy

Agnieszka Chylińska na nowym zdjęciu: zmarszczki i siwe włosy

Agnieszka Chylińska wrzuciła do sieci nowe selfie. To naprawdę ona?! Siwe włosy, masa zmarszczek, przebarwienia... Co się dzieje?

Agnieszka Chylińska dała się poznać fanom ciężkich brzmień jako wokalistka zespołu O.N.A. Z czasem zaczęła solowe występy. Tym samym jej muzyka ewoluowała w stronę bardziej popowych brzmień. Piosenkarka nie żyje wyłącznie prowadzeniem kariery. Jej mężem jest Marek, z którym ma troje dzieci: RyszardaEsterę oraz Krystynę.

16-letni Rysiek jest chory. Najpewniej zmaga się z autyzmem. Jego mama zadedykowała mu jeden z utworów z nowej płyty. Przekazała w nim, jakie emocje towarzyszą jej w macierzyństwie.

Mówili dwa lata i przestanę płakać; mówili w okamgnieniu zapomnę o cierpieniu, a ja płaczę do księżyca; ja matka wilczyca; Mówili kiedyś Bogu podziękujesz za to życie; mówili teraz cierpisz, lecz nagrodzi Cię obficie; a ja płaczę do księżyca; w miłości dziewica; gdzie jesteś synu mój gdzie jesteś synu mój Ty zawsze przy mnie stój – brzmi tekst piosenki.

Jeszcze więcej o opiece nad dziećmi Agnieszka opowiedziała redakcji Co Za Tydzień. 

Gdy jestem na scenie wśród moich ludzi, już mam informację, co trzeba przygotować dziecku do tornistra na poniedziałek. Ta rzeczywistość mojej rodziny i normalnego macierzyństwa, wyjątkowego, ale bycia również żoną, matką, daje mi poczucie, że wychodzenie na scenę jest cały czas atrakcyjne – powiedziała po koncercie we Wrocławiu.

Więcej przeczytacie tutaj.

Agnieszka Chylińska na nowym zdjęciu: zmarszczki i siwe włosy

W niedzielę followersi Chylińskiej z Instagrama nieźle się zdziwili. Gwiazda udostępniła tam swoje nowe zdjęcie. Ma na nim nową fryzurę, siwe włosy, mnóstwo zmarszczek. Ponadto na jej twarzy i włosach znajdują się zielone przebarwienia. Rzecz jasna, nietypowy look stanowi element charakteryzacji – najprawdopodobniej do klipu, który za jakiś czas się ukaże.

Internauci przystąpili do komentowania mrożącej krew w żyłach fotografii:

 • Tydzień po tym jak „do niego wróciłam”.

 • Nawet jak będziesz w takim wieku, i wydasz folkowe piosenki to i tak będę Cię słuchała.

 • Agnieszka lat 30. Living on Polen.

 • Świetna robota charakteryzatora ale oczy mówią wszystko…

Jak oceniacie tę metamorfozę?


Agnieszka Chylińska na nowym zdjęciu: zmarszczki i siwe włosy

Agnieszka Chylińska na nowym zdjęciu: zmarszczki i siwe włosy

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska o tatuażu na twarzy

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Agnieszka Chylińska – jesienna ramówka TVN 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pomimo że u mojego syna i psychiatra i psycholog stwierdzili autyzm, polscy specjaliści w powiecie kłodzkim i we Wrocławiu ” uleczyli” go. Mają głęboko gdzieś co będzie z chłopakiem. Był autyzm – nie ma autyzmu.

 • Gość pisze:

  Swietnie spiewa, lubie ja

 • Gość pisze:

  Dziecko z autyzmem to duże wyzwanie od losu. Najgorsza jest chyba świadomość że nigdy nie zrozumie się jego świata i że nie można go uleczyć.

 • Gość pisze:

  Jak inni na bali słów brak smaźone ślimaczki zamiast frytków z kebabem ale do wszystkiego można się przyzwyczaić czego nie robi się dla ojczyzny i jak zamierzacie wrócić a oczywiście źe nigdy znaczy nigdy przedszkolna sierotko kanapka z kiełbasą i ogórkiem ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jak inni na bali słów brak smaźone ślimaczki zamiast frytków z kebabem ale do wszystkiego można się przyzwyczaić czego nie robi się dla ojczyzny i jak zamierzacie wrócić a oczywiście źe nigdy znaczy nigdy i to tyle

 • martencja pisze:

  Pionowe zmarszczki na czole. Charakteryzacja się nie popisała…

 • Gość pisze:

  Kompleksy rodaków zawsze mnie zadziwiają. Komentarz typu \'Agnieszka lat 30. Living on Polen.\' jest czystym kretyństwem. Nigdzie nie dają za darmo a poza Polską nie ma raju, są problemy czasami takie same, czasami inne. Czy ból zęba jest lepszy od bólu ucha?

  • Klara pisze:

   10 lat za granicą, odwiedziłam ponad 30 krajów, a w Polsce jest najlepiej, to jest mój dom, jak słyszę język polski robi mi się cieplutko na sercu. Kocham Polskę i Polaków. A powiedzenie „Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz” obowiązuje w każdym kraju!!!

 • Martyna pisze:

  Odważna.trzeba ja podziwiać i życzyć, aby przetrwała.
  Ukłon do Niej

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×