NewsyAgnieszka Chylińska miała już włosy we wszystkich kolorach tęczy, ale tak jeszcze nie wyglądała. Szykuje się coś wielkiego

Agnieszka Chylińska miała już włosy we wszystkich kolorach tęczy, ale tak jeszcze nie wyglądała. Szykuje się coś wielkiego

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Elwira Szczepańska

27.07.2022 22:00, aktual.: 27.07.2022 22:28

W 1984 roku w Gdańsku został założony zespół O.N.A. Do Grzegorza Skawińskiego, Piotra Łukaszewskiego, Zbigniewa Kraszewskiego i Waldemara Tkaczyka dołączyła 18-letnia wówczas Agnieszka Chylińska. W krótkim czasie grupa wydała swój debiutancki album. Modlishka została entuzjastycznie przyjęta przez fanów ostrego brzmienia, a każdy kolejny utwór cieszył się coraz większą popularnością, a młoda buntowniczka zyskała spore grono wielbicieli.

Gdy na rynku ukazał się utwór Kiedy powiem sobie dość, Chylińska stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Stała się wielką gwiazdą polskiej muzyki. Kiedy zdecydowała się opuścić formację, jej kariera nadal się rozwijała, a ona pozwalała sobie na eksperymenty muzyczne, między innymi romansując z popem czy elektro.

Właśnie wraca do fanów z nowym projektem. Na wideo nosi wąsy. O co chodzi?

Agnieszka Chylińska, jako mężczyzna z wąsem. O co chodzi?

Agnieszka Chylińska opublikowała na Instagramie zapowiedź swojego nowego, muzyczno — filmowego projektu. Wideo powstało na potrzeby promocji nowego singla artystki, zapowiadającego jej kolejną płytę. Artystka wystąpiła ucharakteryzowana na mężczyznę z wąsem.

Zapraszam Was do odsłuchania mojego pierwszego, zwiastującego nową płytę singla.Piosenka nazywa się "Jest nas więcej”. Premiera singla i teledysku już w najbliższy piątek - zaczęła wpis.

I dodała:

Za każdym razem jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji. Tym razem, to nie tylko propozycja muzyczna, ale też...filmowa. Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora @adam_woronowicz_official, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę Was zaprosić.Nigdy nie lubiłam opisywać swojej muzyki ani tekstów. W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów. Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat...na lepsze.Agnieszka Chylińska.

Premierę nowego singla Agnieszki Chylińskiej Jest nas więcej, zaplanowano na najbliższy piątek 29 lipca 2022 roku. Jesteście ciekawi?

Agnieszka Chylińska ma wąsa
Agnieszka Chylińska ma wąsa
Agnieszka Chylińska ma wąsa
Agnieszka Chylińska ma wąsa
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska - co wyniosła z eventu TVN?
Agnieszka Chylińska - co wyniosła z eventu TVN?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także