Szukaj

Agata Duda na sam koniec wizyty w USA włożyła najlepszą kreację! Melania Trump wyglądała przy niej jak szara myszka! To Polka była królową bankietu!

Agata Duda kontra Melania Trump

Agata Duda, w czasie wizyty w Stanach Zjednoczonych, zaskakiwała stylizacjami. Nie inaczej było podczas przyjęcia, które zorganizowano na cześć prezydenckiej pary. Zobacz w co ubrała się Pierwsza Dama. 

Andrzej Duda i Agata Duda w Stanach Zjednoczonych spotkali się z Donaldem Trumpem i jego żoną Melanią. Chociaż podczas wizyty tematem numer jeden było zacieśnienie kontaktów polsko-amerykańskich, sporą uwagę przyciągały także żony prezydentów.

Panie bowiem nie tylko łączy sympatia, ale także podobne wyczucie klasy i stylu. Nic więc dziwnego, że polska Pierwsza Dama zaskakiwała już od pierwszych chwil na terenie USA, a kiedy przybyła do Białego Domu, było tylko lepiej. Duda ubrała się bowiem w dwukolorową kreację przewiązywaną w pasie. Właśnie to sprawiło, że w oczy rzuciła się szczupła sylwetka żony prezydenta, która zdecydowanie wyglądała lepiej niż cukierkowa Melania Trump.

Małżonkowie wspólnie spotkali się nie tylko podczas oficjalnych rozmów, ale także w czasie wieczorowego bankietu. Chociaż Pierwsza Dama USA nie zdecydowała się zmienić stroju i podczas przyjęcia pokazała się w tej samej stylizacji co wcześniej, Agata postanowiła się przebrać.

Żona Andrzeja Dudy ubrała się w świetnie skrojoną, czarną sukienkę, która miała szerokie rękawy. Dopasowała do niej klasyczne szpilki i wyrazisty makijaż. Trzeba przyznać, że zaprezentowała się pięknie.To zdecydowanie była najlepsza kreacja tego wieczoru!

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Kinga Duda poleciała do USA i wywołała skandal w mediach! Prezydent już się tłumaczy

Zobacz: Agata Duda obleje się rumieńcem po słowach Melanii Trump! Pierwsza Dama RP zrobiła na Amerykance piorunujące wrażenie!

Zobacz: Kinga Duda w nowej fryzurze poleciała z rodzicami do Białego Domu! Jak wypadła w swojej kreacji na tle Melanii Trump?


Andrzej Duda, Agata Duda, Melania Trump, Donald Trump

Andrzej Duda, Agata Duda, Melania Trump, Donald Trump

Agata Duda w wyrazistym makijażu

Agata Duda w wyrazistym makijażu

Agata Duda z mężem w Białym Domu

Agata Duda z mężem w Białym Domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×