Szukaj

Stylowa Agata Duda przyćmiła cukierkową Melanię Trump! Przepiękna suknia naszej pierwszej damy już jest hitem światowego internetu! Wiemy, gdzie ją kupić!

Melania Trump i Agata Duda

Melania Trump i Agata Duda

Agata Duda w towarzystwie swojego męża Andrzeja Dudy rozpoczęła oficjalną wizytę w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy dzień spotkania należał do małżonki polskiego prezydenta. Pierwsza Dama wyglądała przy Melanii Trump jak gwiazda filmowa.

Prezydent Polski Andrzej Duda udał się z oficjalną wizytą do Stanów Zjednoczonych. Oczywiście towarzyszy mu piękna małżonka Agata Duda. Para prezydencka została już przyjęta przez Donalda i Melanię Trumpów w Białym Domu. Tematem rozmów między amerykańskim i polskim prezydentem mają być kwestie militarne oraz budowa stałej bazy wojsk USA w Polsce. Prezydenci mają też poruszyć temat sytuacji na Ukrainie oraz na Bliskim Wschodzie. Po rozmowach obaj przywódcy spotkają się wieczorem z mediami w Ogrodzie Różanym w Białym Domu.

Oprócz rozmów prezydentów ważnym elementem jest także obecność podczas negocjacji pięknych pierwszych dam. Tym razem obie małżonki prezydentów postawiły na letni look, jednak tym razem to Agata Duda miała lepszy pomysł na stylizację.

Pierwsza dama Polski na wizytę w USA przygotowała z pewnością kilka kreacji, jedną z nich już olśniła wszystkich internautów. Żona Dudy miała na sobie długą dopasowaną sukienkę czarno-białą, z długim rękawem, która znakomicie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, suknię Pierwszej Damy stworzyła Dorota Goldpoint, która zaprojektowała i uszyła ją specjalnie na jej wizytę w Białym Domu.

Do tak eleganckiej kreacji Agata Duda założyła czarny ozdobny paseczek oraz dobrała stylowe czarne szpilki. Klasyczna stylizacja pierwszej damy znakomicie korespondowała z jej misternie zaczesaną do tyłu fryzurą oraz perfekcyjnym makijażem.

Przy tak stylowej Agacie Dudzie, Melania Trump w swoim różowym garniturze nie miała żadnych szans!

Sami zobaczcie!

Zobacz: Agata Duda oniemiała na widok prezentu jaki czekał na nią w pałacu prezydenckim! Jej reakcję już widzicie!

Zobacz: Agata Duda kolejny raz udowodniła, że jest ikoną stylu. Ten płaszczyk to prawdziwy hit!

Zobacz: Andrzej Duda pozdrawia z wakacji! Internauci dopatrzyli się na zdjęciu… produkt placementu! “Mniejszego loga się nie dało wcisnąć?”


Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda przed Białym Domem

Agata Duda i Andrzej Duda przed Białym Domem

Melania Trump i Donald Trump przed Białym Domem

Melania Trump i Donald Trump przed Białym Domem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×