Szukaj

Agata Duda obleje się rumieńcem po słowach Melanii Trump! Pierwsza Dama RP zrobiła na Amerykance piorunujące wrażenie!

Melania Trump oceniła Agatę Dudę

Melania Trump oceniła Agatę Dudę

Melania Trump w pięknych słowach opowiedziała o Agacie Dudzie. Pierwsza Dama Polski zrobiła piorunujące wrażenie na amerykańskiej First Lady. Słowa żony prezydenta Stanów Zjednoczonych przejdą do historii. Coś pięknego!

W minioną środę Donald Trump i Melania Trump powitali w progach Białego Domu polską parę prezydencką. AgataAndrzej Dudowie udali się z oficjalną wizytą dyplomatyczną do Waszyngtonu, gdzie czekali na nich nie tylko rozentuzjazmowani gospodarze, ale także mnóstwo przedstawicieli zagranicznych mediów.

Jak informuje popularny W Magazine, podczas spotkania z dziennikarzami głos jako pierwszy zabrał Donald, który odpowiedział na wiele pytań. Wśród nich padło to, o relacje łączące jego żonę i Agatę Dudę. Prezydent przyznał, że panie dobrze się dogadują:

No cóż, panie się znają. Dobrze się dogadują. Wkrótce zjedzą wspólnie lunch.

Następnie Trump zwrócił się do żony z pytaniem, czy chciałaby coś dodać. Melania, która z reguły nie udziela wywiadów, ku zaskoczeniu wielu dała do zrozumienia, że bardzo ceni sobie rozmowy z Agatą i z wielkim entuzjazmem oczekuje na kontynuację tematu jaki rozpoczęły przy okazji spotkania w Warszawie:

Wspaniale ich tu znowu gościć. Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich i amerykańskich dzieci, jak za pierwszym razem – dodała Melania.

Panie łączy nie tylko poprawna relacja, ale też świetne wyczucie stylu. Zarówno Melania, jak i Agata wyglądały bardzo dobrze podczas ostatniego spotkania w Białym Domu.

Zobacz: Kinga Duda w nowej fryzurze poleciała z rodzicami do Białego Domu! Jak wypadła w swojej kreacji na tle Melanii Trump?

Zobacz: Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica dotycząca wizyty Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych! Szykuje się prawdziwa medialna petarda!

Zobacz: Stylowa Agata Duda przyćmiła cukierkową Melanię Trump! Przepiękna suknia naszej pierwszej damy już jest hitem światowego internetu! Wiemy, gdzie ją kupić!


Agata Duda i Melania Trump

Agata Duda i Melania Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Agata Duda i Andrzej Duda na spotkaniu z Melanią i Donald Trump

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×