Jak schudła Adele? 90% sukcesu to dieta. Gwiazda zrzuciła 20 kilo, nie wychodząc na siłownię! Znamy jej sekret

Adele: dieta, jak schudła?

Adele: dieta, jak schudła?

Adele - jak schudła? Gwiazda zrzuciła ponad 20 kilo głównie dzięki niesamowitej diecie. Praktycznie bez żadnych ćwiczeń udało się jej zyskać nową, smukłą sylwetkę. Sekrety jej metamorfozy zdradził znany trener gwiazd.

Cały świat zachwyca się niesamowitą przemianą Adele. Piosenkarka w niespełna rok schudła o trzy rozmiary. Okazuje się, że sekret jej metamorfozy tkwi nie tyle w ćwiczeniach, co w specjalnej diecie.

Adele swoją przemianę zaczęła zaraz po tym, jak dzięki żonie Robbie’ego Williamsa, Aydzie, poznała brazylijską trenerkę personalną, Camilę Goodis. To ona pomogła jej osiągnąć godną pozazdroszczenia figurę. Guru fitnessu oparła proces odchudzania gwiazdy przede wszystkim na diecie, ponieważ wiedziała, że ta nie przepada za ćwiczeniami.

[wp_quiz id=”529″]

Jak schudła Adele? 90% sukcesu to dieta

Camila w rozmowie z Daily Mail powiedziała, że Adele nie jest już jej klientką. Zdradziła również, że jej nowy wygląd oparty jest na zdrowej, zrównoważonej diecie, ograniczeniu dziennej dawki kalorii i zużyciu większej ilości energii.

Z książki Goodies, która niedawno trafiła do sprzedaży, możemy dowiedzieć się między innymi, że trenując swoich klientów używa różnorodnych ćwiczeń pilates oraz podstawowych ćwiczeń siłowych. To one prawdopodobnie miały wpływ na nową sylwetkę Adele.

Trenowałem Aydę przez długi czas. Tak się złożyło, że ona przyjaźni się z Adele, więc zaczęłyśmy ćwiczyć razem, kiedy Adele była w domu u Robbiego Williamsa – powiedziała Camila i dodała: – Wątpię, żeby Adele polubiła ćwiczenia fizyczne, ale na pewno zmieniła styl życia i uważam, że w 90% oparła to na diecie.

Według doniesień brytyjskiego tabloidu, Adele zwróciła się również o pomoc do brytyjskich trenerów gwiazd: Joe Wicksa, który w internecie funkcjonuje pod pseudonimem The Body Coach, oraz do Daltona Wonga, który współpracował m.in. z Jennifer Lawrence.

View this post on Instagram

This is a photo from this morning after my workout. The reason I stay in shape like this all year round is because I am consistent ???????? I’ve formed daily habits and I keep up the momentum even during the winter months. 5 days a week I’m pushing myself and using the energy I’m consuming. I’m definitely more relaxed with food over Xmas and eat way more than usual but I keep exercising and I train even harder on those days. I’m also highly motivated by the way exercise makes me feel. I love feeling energised after a workout and I always feel happier in myself and this feeling is what really motivates me to get up and repeat the process. Now I’ve got two babies under 2 I need to work harder to fit workouts in but whether that’s at 6am or 11pm at night I will find time to exercise when they are sleeping. I have to make opportunities and not excuses on the days i’m tired and demotivated. What’s holding you back or what do you find hard when it comes to staying fit and active?

A post shared by Joe Wicks (@thebodycoach) on

Joe niezwykłą popularność zyskał dzięki autorskiemu zestawowi ćwiczeń o wysokiej intensywności. Jego profil na Instagramie cieszy się ogromną popularnością wśród fanów fitnessu – jego porady podgląda niespełna 3 miliony ludzi. Brytyjczyk ma na swoim koncie kilka świetnie sprzedających się publikacji oraz występy w popularnych programach telewizyjnych.

Zapytany o to, czy Adele jest jedną z jego wielu klientek, powiedział:

Nie mogę tego potwierdzić, ale kocham ją na śmierć. Gdybym mógł wyjść z emerytury i wyszkolić jedną osobę, byłaby to właśnie Adele.

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Na czym polega dieta Adele – sirtfood?

Dieta oparta jest na grupie siedmiu białek znalezionych w ciele, które, jak wykazano, regulują różne funkcje, w tym metabolizm, stany zapalne i długość życia. Twórcy diety twierdzą, że przestrzeganie diety Sirtfood doprowadza do szybkiej utraty wagi, zachowując jednocześnie masę mięśniową i chroniąc przed chorobami przewlekłymi.

Zwolennicy diety przechodzą dwa cykle, które trwają trzy tygodnie – zgodnie z konkretnymi przepisami i planami. Na początku przez trzy dni należy spożywać 1000 kcal dziennie,  od czwartego do siódmego dnia dzienna kaloryczność zwiększana jest do 1500 kcal. Drugi etap diety sirtfood trwa dwa tygodnie i ma na celu umożliwienie odchudzania się w sposób zrównoważony i możliwy do opanowania. Raport Healthline pokazuje, że chociaż dieta niskokaloryczna może przyspieszyć odchudzanie, jest ona zbyt krótka, aby mieć długoterminowy wpływ na zdrowie.

Media donoszą, że Adele po rozstaniu ze swoim mężem Simonem Koneckim postanowiła wziąć się za siebie, mając również na uwadze dobro swojego siedmioletniego syna Angelo. Swoją postawą wokalistka chciała dać mu dobry przykład. Trzeba przyznać, że efekty są oszałamiające.


Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×