Prawie 60-letnia Demi Moore pręży ciało w bikini w towarzystwie córek. Internauci pieją z zachwytu: „Jak siostry!”

Demi Moore

Demi Moore

Demi Moore pojawiła się w kampanii reklamowej kostiumów kąpielowych. Na zdjęciach pozuje z córkami. Jak wyglądają? Internauci nie ukrywają zachwytów.

Demi Moore to ikona i już dawno została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kobiet Hollywood. U szczytu kariery była w latach 90., kiedy to właśnie pojawiła się w bardzo odważnej roli w filmie Striptiz, gdzie wcieliła się w rolę byłej agentki FBI, która pracuje jako tancerka erotyczna. Otworzyło jej to drogę do wielkiej kariery. Zawsze zachwycała swoją urodą i nienaganną figurą. Obecnie ma 58 lat, ale nadal jest obiektem westchnień wielu mężczyzn.

Moore cały czas jest jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Ostatnio miała okazję sprawdzić się w roli modelki podczas pokazu Fendi, co jak przyznała na swoim Instagramie, było jej marzeniem dzieciństwa. Aktorka opublikowała w sieci nagranie ze swojego debiutu, a fani zamarli. Zdjęcia w kilkanaście minut obiegły cały świat. Jedna z najpiękniejszych twarzy Hollywood zmieniła się nie do poznania. O tym, co się wydarzyło na wybiegu, pisaliśmy tutaj.

Debiut Demi Moore jako modelki wzbudził ogromne kontrowersje, ale wszystkie plotki ucichły, gdy w kolejnym dniu na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Kate Moss i Christy Turlington, którym gwiazda podziękowała za współpracę podczas pokazu wiosennej kolekcji marki Fendi.

Tym razem seria zdjęć.które pojawiły się na jej profilu na Instagramie, wzbudza same zachwyty.

Demi Moore w kostiumie kąpielowym na zdjęciu z córkami. Jak wyglądają?

We wtorek Demi Moore zaprezentowała zdjęcia z kampanii reklamowej marki kostiumów kąpielowych, której jest inwestorką od 2017 roku. W sesji zdjęciowej zapozowała wraz z trzema córkami z Brucem Willisem: 32-letnią Rumer, 29-letnią Scout oraz 27-letnią Tallulah.

Dziś jest ten dzień! Jestem bardzo podekscytowana, że mogę w końcu podzielić się nową kampanią @andieswin celebrującą wspólnotę i trwanie przy ukochanych osobach. Naturalnie, musiałam dzielić tę chwilę z ludźmi, których kocham najbardziej (…) – napisała na Instagramie.

Demi nie ukrywała, że udział córek w sesji był dla niej niezwykle istotny.

Zależało mi na włączeniu córek w tę kampanię i mam nadzieję, że inni wykorzystają w swoim życiu okazje do tworzenia znaczących związków i celebrowania każdej chwili z ukochanymi ludźmi – napisała.

Wszystkie cztery wyglądają na zdjęciach niesamowicie. Pod opublikowanymi zdjęciami nie brakuje komplementów.

  • Niesamowite! – Naomi Watts.
  • Wow, wow, wowwww, moje ulubione kobiety – Bella Hadid.
  • Wow, panie! – Gwyneth Paltrow.
  • Wspanieale wyglądacie, jak siostry!

Zdjęcia w naszej galerii.


Demi Moore z córkami

Demi Moore z córkami

Demi Moore z córkami

Demi Moore z córkami

Demi Moore z córkami

Demi Moore z córkami

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf lepiej wyglądają jak przytyły a gdzie sharcia i jej 25 letni kochanek jak mawiaja lamenty trzeba korzystac póki mozna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×