Szukaj

Meghan Markle zachwyciła w czarnym kombinezonie. Wyglądała przepięknie. Największe wrażenie zrobiły dodatki

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison, odbywają oficjalna wizytę królewską w Afryce. Codziennie obserwujemy, jak księżna rozkwita podczas pełnienia obowiązków, a jej stylizację są naprawdę świetne. Tym razem podziwiamy ją w dopasowanym kombinezonie.

Meghan Markle i książę Harry są w trakcie swojej oficjalnej wizyty w Afryce. Już zdążyli pokazać się z bardzo dobrej strony i zdobyć sympatię miejscowych, a księżna wystąpiła w pięknych stylizacjach. Na każdą okazję ma coś ciekawego w walizkach. Mamy fotografie w czarnym kombinezonie. Niesamowita figura.

Zobacz: Ekstremalnie elegancka Meghan Markle promuje swoją kolekcję ubrań. Klasa sama w sobie

Meghan Markle w czarnym kombinezonie podczas wizyty w Afryce

Tym razem Megan Markle spotkała się ze znaczącymi kobietami, jeśli chodzi o rozwój technologii. Pojawiła się w dopasowanym, czarnym kombinezonie Everlane i dużych, złotych kolczykach GAS BijouxDo tego nałożyła klasyczne czółenka i delikatną biżuterię. Włosy spięła w hiszpański kok. Elegancka i dystyngowana.

Na Instagramie książąt Sussex pojawiły się fotografie ze spotkania oraz wymowny wpis.

Panie, które dają radę! Po południu w dzielnicy Woodstock w Kapsztadzie księżna Sussex dołączyła do inspirujących kobiet-przedsiębiorców, które podzieliły się swoją pasją i pomysłami w technologiach i wywarły pozytywny wpływ na społeczeństwo.

Każda z kobiet podzieliła się niesamowitą historią o tym, jak rozpoczęły działalność, podróż, którą odbyły – sukcesy i zmagania – ale także o swoich ambicjach na przyszłość.

Wzmocnienie pozycji kobiet i dbanie o prawa kobiet jest głównym celem Księżnej.

Podejmując małe działania, możemy zrobić dużą różnicę. Dziękujemy inspirującym kobietom, które Księżna spotkała dzisiaj, które codziennie dają przykład, dzięki poświęceniu i determinacji.

Nic dziwnego, że podczas spotkania, księżna z fascynacją słuchała opowieści pań, które w niełatwych warunkach odniosły sukces. Należy przypomnieć, że wspieranie aktywności kobiet, należy do statutowych zadań Meghan Markle.

Zobacz: Meghan Markle do RPA włożyła sukienkę, która w godzinę zniknęła ze sklepów! Jest piękna, ale my pokochaliśmy jej buty

View this post on Instagram

Ladies who launch! This afternoon in the Woodstock district of Cape Town, The Duchess of Sussex joined inspiring female entrepreneurs who shared their passion for ideas, technology and making a positive social impact. Each of the women shared amazing stories of how they started in business, the journey they’ve been on – successes and struggles – but also their ambitions for the future. Female empowerment and championing women’s rights is a key focus for The Duchess. By taking small actions we can make a big difference. Thank you to the inspiring women The Duchess met today, who are setting this example every day through their dedication and determination. #RoyalVisitSouthAfrica Photo ©️ PA images / Sussex Royal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Zobacz: Meghan Markle na plaży w Kapsztadzie. Zdjęć w takim stroju jeszcze nie miała


Meghan Markle w czarnym kombinezonie Cape Town

Meghan Markle w czarnym kombinezonie Cape Town

Meghan Markle w czarnym kombinezonie w RPA

Meghan Markle w czarnym kombinezonie w RPA

Meghan Markle w czarnym kombinezonie w RPA

Meghan Markle w czarnym kombinezonie w RPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×