Szukaj

Tajemnica idealnej cery Meghan Markle tkwi w kosmetyku za 20 zł. Za małe pieniądze wygląda jak milion dolarów

Meghan Markle

Meghan Markle

Sekret doskonałej cery i urody Meghan Markle kryje się w niewielkiej buteleczce i jest absolutnie powszechnie dostępny. Dosłownie każdy może go mieć. A działa rewelacyjnie jednakowo na ukąszenia komarów, jak i na trądzik.

Teraz kiedy prawie wszystkie ograniczenia związane z epidemią koronawirusa zostały cofnięte, granice powoli się otwierają, a do tego zaczynają się wakacje, pora zacząć planować jakąś fajną podróż. A jeśli podróż to też zawartość walizki. Co zabrać, czego nie brać? Co okaże się przydatne, a co będzie tylko zabierało cenne miejsce, którego, jak wiemy, w walizkach jest zawsze za mało?

Tutaj z pomocą przychodzi sama Meghan Markle. Jest taki produkt, który czyni jej skórę zachwycającą, a w dodatku jest niewiarygodnie wręcz dostępny. Co ważniejsze, ma mnóstwo kosmetycznych i upiększających zastosowań, dlatego zajmuje poczesne miejsce w torebce księżnej. Panie i panowie, oto olejek z drzewa herbacianego. W UK za około 20 złotych. W Polsce już od 14 złotych za 30 mililitrów.

Jak Meghan Markle dba o urodę? Używa kosmetyku za 20 złotych

W wywiadzie dla Allure – amerykańskiego magazynu poświęconemu urodzie, była gwiazda serialu Suits przyznała, że nigdy nie opuszcza domu bez małej, poręcznej buteleczki tego czyniącego cuda olejku.

Jedną z rzeczy, bez których nie wyruszam w jakąkolwiek podróż jest mały pojemniczek z olejkiem drzewa herbacianego – zdradziła magazynowi Allure.

Dodała też, że nie jest to nic wyszukanego, ani wyjątkowego, ale gdy przytrafi jej się zranienie, ukąszenie komara, otarcie, czy cokolwiek innego, olejek jest lekiem na wszystko. A w dodatku kosztuje niewiele i zmieści się nawet w najmniejszej torebce, więc bez trudu można go zawsze mieć ze sobą.

Olejek drzewa herbacianego jest znaną od starożytności substancją o wspaniałych właściwościach kosmetycznych i odkażających. Jest wykorzystywany w całej masie produktów upiększających, a także doskonale działa zastosowany w aromatoterapii.

Ale chyba najlepsze w tym jest to, że za tak niewiele można wrzucić do torebki małą buteleczkę i poczuć się niczym księżna Sussex!


Kolczyki Meghan Markle

Kolczyki Meghan Markle

Rzęsy Meghan Markle

Rzęsy Meghan Markle

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×