NewsyKarol III i Camilla oddali nieślubnego syna do adopcji? Mężczyzna domaga się testów DNA

Karol III i Camilla oddali nieślubnego syna do adopcji? Mężczyzna domaga się testów DNA

Twierdzi, że jest synem Karola III i Camillii
Twierdzi, że jest synem Karola III i Camillii
Źródło zdjęć: © Facebook, Getty Images

Simon Dorante-Day twierdzi, że jest synem króla Karola III i królowej Camilli, którzy mieli oddać go do adopcji, gdy monarcha miał zaledwie 17 lat! Zapewnia, że ma liczne dowody. Czy zdoła pozbawić Williama dostępu do królewskiego tronu?

Simon Dorante-Day ujawnił się kilka lat temu, kiedy ogłosił, że jest pierworodnym synem Karola. Obecnie 58-letni mężczyzna wywołał tym spore zamieszanie. Pragnąc udowodnić swoje racje, próbował zmusić parę królewską do wykonania testów DNA, jak dotąd jednak bezskutecznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Simon Dorante-Day twierdzi, że jest synem króla Karola III. Pozbawi Williama tronu?

Simon Dorante-Day mieszka w Australii. Kiedy miał 18 miesięcy, został adoptowany w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna twierdzi, że jego babcia pracowała dla rodziny królewskiej i to ona zdradziła mu, że jest nieślubnym synem Camilli i Karola. Para miała doczekać się syna, kiedy Karol miał jedynie 17 lat, a Camilla 18. Z racji na młody wiek rzekomych rodziców, rodzina królewska zdecydowała się zatuszować sprawę i znalazła dziecku nowy dom. 

Rzekomy pierworodny syn Karola III miał przejść liczne operacje

Mężczyzna twierdzi także, że w przeszłości był poddawany licznym operacjom, które miały zniwelować podobieństwo do obecnej pary królewskiej. Obejmowały one m.in. zmianę koloru tęczówek. 58-latek wielokrotnie kierował pozwy, w których domagał się wykonania testów DNA, ale bez rezultatu. Simon ani myśli odpuścić. W zeszłym roku w programie 7life bez ogródek zasugerował, że także William i Harry powinni poddać się testów, podważając tym samym ojcostwo Karola III.

I tak już istnieje wiele publicznych domysłów na temat ojcostwa ich obojga, równie dobrze można to rozstrzygnąć raz na zawsze. Kto tak naprawdę jest spadkobiercą? A genetycznie włosy zawierają wszystkie odpowiedzi - powiedział. 

Z kolei na początku tego roku w tym samym programie wywołał do odpowiedzi Harry'ego, w którym widzi sojusznika.

Czuję, że mógłby równie chętnie jak ja ujawnić, co Karol, Camilla i inne wpływowe osoby mi zrobiły - podsumował.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także