NewsyMonice Olejnik załamał się głos. Na antenie przemówiła do fanów

Monice Olejnik załamał się głos. Na antenie przemówiła do fanów

Monika Olejnik ma raka
Monika Olejnik ma raka
Źródło zdjęć: © Instagram
13.05.2024 21:03, aktualizacja: 14.05.2024 09:03

Monika Olejnik przechodzi trudny czas, zdiagnozowano bowiem u niej raka piersi, którego dziennikarka leczy. Podczas prowadzenia swojego programu zwróciła się do fanów. Dziennikarce lekko załamał się głos.

Monika Olejnik, pomimo tego że niedawno przeszła operację, walcząc z rakiem piersi, pojawiła się dziś w programie "Kropka nad i". Choć podczas emisji zachowała pełen profesjonalizm, pod koniec pozwoliła sobie na kilka słów do widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Olejnik walczy z rakiem piersi

Dziennikarka w dniu 12.05.2024 poinformowała fanów, że zmaga się z rakiem. Do tej informacji dorzuciła zdjęcie wprost ze szpitalnego łózka. Jak się okazało, niedawno przeszła operację.

W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuję nowe wyzwania i czuję się dobrze - przekazała.

Monika Olejnik zaapelowała o to, by jej fani badali się regularnie, a także prowadzili zdrowy tryb życia. Podziękowała też za wsparcie.

Dziękuję Wszystkim, którzy okazali mi życzliwość i troskę! Dziękuję za każde słowo empatii, za serce - napisała.

Monika Olejnik w "Kropce nad i" zwróciła się do widzów

Monika Olejnik pojawiła się w "Kropce nad i" już 13.05. Dziennikarka rozmawiała z Borysem Budką, politykiem KO na temat obecnej sytuacji politycznej. Była skoncentrowana na swojej pracy i zadawała celne pytania.

Pod koniec jednak, żegnając się z widzami, podziękowała w krótkich słowach za wsparcie.

Dziękuję za ciepło, które do mnie płynie - powiedziała i na tym zakończyła.

Nie dało się nie zauważyć, że głos Olejnik zadrżał przy tych słowach. Z pewnością dziennikarka wzruszyła się, gdy widziała, ile osób pisało do niej, życząc zdrowia i zapewniając, że trzymają za nią kciuki.

Monika Olejnik
Monika Olejnik © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także