NewsyTo u niego rzadkość! Paweł Małaszyński pochwalił się prześliczną żoną

To u niego rzadkość! Paweł Małaszyński pochwalił się prześliczną żoną

Paweł Małaszyński z żoną
Paweł Małaszyński z żoną
Źródło zdjęć: © AKPA

16.05.2024 20:18, aktual.: 16.05.2024 22:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paweł Małaszyński pojawił się na premierze sztuki. Towarzyszyła mu żona, Joanna Chitruszko. Mało kto wie, że poznał ją, mając zaledwie kilka lat.

Paweł Małaszyński ma 47 lat i wciąż zachwyca swoim urokiem. Od wielu lat u jego boku jest ta sama kobieta. Historia ich miłości sięga przedszkola!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Paweł Małaszyński poznał żonę w przedszkolu

Aktor wspomina żonę z czasów przedszkola jako "blondynkę nad talerzem mlecznej zupy". Później wpadli na siebie w szkole średniej. Gdy się poznali, nie wiedzieli, że nie jest to ich pierwsze spotkanie. Paweł zakochał się od razu, ale na uczucie Joanny musiał poczekać. W końcu i ją trafiła strzała amora. Są razem od niemal 30 lat. W 2002 roku wzięli ślub i od tego czasu trwają u swojego boku. Małaszyński w swoich wywiadach niejednokrotnie podkreślał, że Joanna jest jego siłą napędową i tylko ona potrafi wyciągnąć go z najgłębszych "dołków".

Paweł Małaszyński na ściance z żoną

Aktor i jego żona strzegą swojej prywatności i rzadko bywają na ściankach. Teraz pojawili się na premierze sztuki "Kim jest pan Schmitt?". Oboje postawili na czarne stylizacje. Paweł założył czarną kurtkę, która przypomina marynarkę, pod którą miał koszulkę w tym samym kolorze. Jego oczy zasłaniały okulary przeciwsłoneczne. Joanna z kolei wybrała czarną ramoneskę, pod którą włożyła top zdobiony koronkami. Mimo tak długiego stażu w związku, wciąż zdają się być ze sobą szczęśliwi.

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński
Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński © AKPA | AKPA
Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński. Aktor zabrał żonę na event
Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński. Aktor zabrał żonę na event© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także