NewsyDonald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką. W komentarzach burza

Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką. W komentarzach burza

Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką
Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką
Źródło zdjęć: © Facebook

19.05.2024 18:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Donald Tusk na swoich kontach w social mediach pokazuje nie tylko pracę polityka. Chwali się także czasem spędzonym z rodziną, na przykład wnuczkami. Internauci potrafią rozpętać wojnę nawet pod tak (wydawałoby się) niewinnym zdjęciem.

Donald Tusk po wyborach w październiku 2023 roku znów został premierem Polski. Polityk dzieli swój czas między pracę i rodzinę. Szczególnym uwielbieniem darzy zaś dwie wnuczki, córki Kasi Tusk, która jest znaną blogerką, a także trzech wnuków, synów Michała Tuska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Donald Tusk uwielbia być dziadkiem

Trudno nie przyznać, że stanowisko premiera Polski to zaszczytne stanowisko, które zajmowało dotąd niewiele osób. Donaldowi Tuskowi udało się to dwa razy. Prywatną rolą, którą polityk wręcz uwielbia, jest bycie dziadkiem. Tusk ma dwie wnuczki, które są dziećmi Kasi Tusk, jego córki, a także trzech wnuków - dzieci Michała Tuska, syna premiera.

Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa, to jest zupełnie fenomenalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo, jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje - powiedział niegdyś w "Gali".

W swoich mediach społecznościowych premier dzieli się nie tylko kwestiami zawodowymi. Pokazuje też życie swojej rodziny. Jakiś czas temu wrzucił zdjęcie, które uwieczniło naukę jazdy na rowerze jego starszej wnuczki. Lilianny. Teraz pochwalił się wypadem na spacer po Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Donald Tusk na spacerze z wnuczkami. W komentarzach wojna

Donald Tusk wybrał się z wnuczkami do Łazienek Królewskich. Do sieci wrzucił kadr z tego wydarzenia.

Tylko dziadkowi można powierzyć buciki. Z wnuczkami w Łazienkach - podpisano fotografię.

Zdjęcie przedstawia jedną z córek Kasi Tusk, która bez butów siedzi w domku na placu zabaw. Przed nią stoi Donald Tusk, który ma w tylnych kieszeniach spodni buty dziewczynki.

Internauci mocno podzielili się w komentarzach, Jedni doceniają czas spędzony z wnukami i poczucie humoru Tuska, inni przypominają o obietnicach wyborczych i ogrodzeniu na wschodniej granicy.

  • Niewątpliwie jest pan wzorem dziadziusia i jak każdy dziadek chciałby ze swej wnuczki uczynić księżniczkę...
  • Wnuczka ma wspaniałego dziadka. Tylko pozazdrościć.
  • Przez chwilę się zastanawiałam, co ten premier wypisuje, jakie buciki? A tu taaakie buty... W kieszeni!
  • Jest tylko pijar, by przykryć 100 konkretów. Nic więcej tu nie ma, takiego mamy lenia za premiera, niestety.
  • A ile uciekających dzieci nie może doświadczyć czegoś takiego, bo pan, panie Tusk, na zewnętrznej granicy UE nie pokazuje człowieczeństwa
  • 100 konkretów!!!
Donald Tusk z wnuczką
Donald Tusk z wnuczką© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także