NewsyDonald Tusk opublikował zdjęcie z wnuczkami. Pokazał, co robią "trzydziesty siódmy raz"

Donald Tusk opublikował zdjęcie z wnuczkami. Pokazał, co robią "trzydziesty siódmy raz"

Donald Tusk
Donald Tusk
07.08.2023 11:35, aktualizacja: 07.08.2023 11:50

Donald Tusk często publikuje w sieci posty związane ze swoją karierą polityczną. Tym razem jednak zdecydował się pokazać światu kadr z życia prywatnego. Na zdjęciu widzimy przewodniczącego PO wraz z wnuczkami.

Donald Tusk na zdjęciu z wnuczkami

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu widzimy Donalda Tuska, a w tle dwie dziewczynki zapatrzone w ekran telewizora. Są to wnuczki przewodniczącego PO, oglądające bajkę zatytułowaną Kopciuszek.

Dwa (dwie?) prawdziwe Kopciuszki oglądają z dziadkiem przygody tego bajkowego. Trzydziesty siódmy raz - napisał Donald Tusk w swoim poście.

Tusk jest wyraźnie zadowolony z tej formy spędzania czasu z wnuczkami i najwyraźniej nie przeszkadza mu, że dziewczynki ukochały sobie ten jeden tytuł, który oglądają już trzydziesty siódmy raz.

Katarzyna Tusk chroni prywatności swoich córek

Katarzyna Tusk także często udziela się w social mediach, wszak jest znaną blogerką modową i szafiarką. Kasia rzadko pokazuje swoje córki w mediach społecznościowych. Blogerka chroni prywatności swoich dzieci, dlatego na jej zdjęciach i nagraniach próżno doszukiwać się ich twarzy. Pierwsze dziecko blogerki przyszło na świat w 2019 roku, druga córka urodziła się w 2021 roku.

Choć na zdjęciu opublikowanym przez Donalda Tuska nie widać całych twarzy dziewczynek, Kasia mogłaby mieć do swojego ojca pretensje o publikację wizerunku jej dzieci.

Co Wy na to?

Obraz
Donald Tusk - Dzień Dziecka 2023
Donald Tusk - Dzień Dziecka 2023
Kasia Tusk pokazała córki
Kasia Tusk pokazała córki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także