NewsyZarabiasz 3 tysiące złotych? Milionerka Joanna Przetakiewicz komentuje

Zarabiasz 3 tysiące złotych? Milionerka Joanna Przetakiewicz komentuje

14.05.2024 15:08, aktual.: 14.05.2024 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz została zapytana o to, jaka kwota pieniędzy pozwoliłaby jej na godne życie. Choć milionerka/projektantka mody stwierdziła, że każdy sam decyduje o tym, ile pieniędzy to dużo, nie ukrywała, że nie byłaby w stanie wyżyć za niewielką sumę.

W najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post Joanna Przetakiewicz została zapytana o kwestie finansowe oraz o to, ile trzeba zarabiać w dzisiejszych czasach, żeby godnie żyć. Milionerka/projektantka mody ma na temat pieniędzy i ich zarabiania konkretne zdanie, które niekoniecznie mogą podzielać wszystkie osoby...

Joanna Przetakiewicz o tym, ile powinno się zarabiać, żeby godnie żyć

Trudno mi powiedzieć, jaka to jest suma. Jest to uwarunkowane tym, czy musisz wynająć mieszkanie, spłacać kredyt, czy masz dzieci i w jakim wieku jesteś. To jest szalenie indywidualne. Jak masz pasję, którą jest jakiś drogi sport, to wygląda to inaczej. Jest więc milion czynników — wyznała Przetakiewicz zapytana o to, ile trzeba zarabiać, żeby nie musieć martwić się o swój los.

Joanna Przetakiewicz o osobach, które zarabiają 3 tys. złotych

Celebrytka wypowiedziała się również na temat tego, czy zarabianie 10 tysięcy złotych w Warszawie jest wystarczające, żeby singiel mógł się tam utrzymać. Sama przekonuje bowiem w swojej książce "Pieniądze szczęścia nie dają", że kobiety powinny być niezależne oraz poszukiwać szczęścia na innych obszarach, nie tylko tym finansowym. Jakie jest więc jej zdanie na temat zarobków w stolicy?

Myślę, że 10 tysięcy złotych to jest bardzo dobra suma. Aczkolwiek jak weźmiesz pod uwagę listę cen, np. za wynajem mieszkania, to trudno jest pomyśleć, że jest to wystarczające. Ostatnio podjechałam po kawę na wynos, wzięłam 3 kawy i precelka i zapłaciłam za to 120 złotych — zdradziła projektantka. — Jak widzisz taką cenę, to zastanawiasz się, ile powinni młodzi ludzie zarabiać, żeby było ich stać na kino, na to, żeby mogli być razem, gdzieś wyjść itp. 10 tysięcy myślę, że jak na singla w Warszawie to jest dużo i jest to poziom finansowy, który daje bardzo duże bezpieczeństwo, ale z drugiej strony widzisz ceny, które są kompletnie abstrakcyjne. Podziwiam tych, którzy żyją za 3 tysiące. Naprawdę podziwiam.

A ile waszym zdaniem powinno się zarabiać, żeby móc sobie pozwolić na dobre życie? 10 tysięcy złotych? A może jeszcze więcej?

Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także