NewsyFryzura Krzysztofa Rutkowskiego od tyłu. Milioner pokazał się z każdej strony. "Jest i nieśmiertelna rzeżucha"

Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego od tyłu. Milioner pokazał się z każdej strony. "Jest i nieśmiertelna rzeżucha"

Krzysztof Rutkowski słynie z oryginalnej fryzury
Krzysztof Rutkowski słynie z oryginalnej fryzury
Źródło zdjęć: © Instagram

16.05.2024 20:01, aktual.: 16.05.2024 22:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski jest posiadaczem niezwykle oryginalnej fryzury. Zwykle możemy podziwiać ją od strony jego twarzy. Dzięki jednej z atrakcji na jego weselu wszyscy mogą sprawdzić, jak wygląda ona także z tyłu i z boku.

Krzysztof Rutkowski wyprawił wesele, o którym długo będzie się mówiło bardzo długo. Na licznych gości czekały atrakcje, które miały za zadanie umilić im czas zabawy. Także były detektyw z żoną korzystali z nich i uwieczniali to na filmikach i zdjęciach. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak dokładnie wygląda fryzura Krzysztofa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski wyprawił wesele roku

Podczas weekendu, kiedy Krzysztof Rutkowski brał ślub kościelny, także Rafał Mroczek ślubował swojej narzeczonej miłość wierność i że nie opuści jej aż do śmierci. I choć wesele aktora dopracowane było w każdym calu i z pewnością kosztowało niemało, to jednak wesele byłego detektywa biło je na głowę luksusem.

Krzysztof sprowadził popularny zespół disco polo, a także kapelę góralską. Na gości czekały bary z drinkami, a nawet fotobudka. Nie był to jednak zwykły punkt, w którym można sobie zrobić zdjęcie w zabawnym kapeluszu. Rutkowscy postawili na podest z obracającą się kamerą slow motion. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć co nieco na temat intrygującego szczegółu wyglądu pana młodego.

Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego

Chyba nikt inny w Polsce nie ma tak charakterystycznej fryzury. Jedni ją komplementują, inni wyśmiewają, jednak trzeba przyznać, że każdy pozna Krzysztofa Rutkowskiego po włosach.

Kamera slow motion umożliwiła zaś przyjrzenie się fryzurze Rutkowskiego z każdej strony. Być może dzięki temu naśladowcy byłego detektywa zainspirują się i stworzą koafiurę na miarę swoich marzeń.

Okazuje się, że charakterystyczne ułożenie fryzury Rutkowskiego jest możliwe dzięki zaczesaniu do przodu wszystkich włosów. Z tyłu głowa byłego detektywa wygląda już nieco mniej imponująco.

Jest i nieśmiertelna rzeżucha - napisał jeden z internautów w komentarzu.

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak wygląda Krzysztof Rutkowski z każdej strony.

Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego
Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego© Instagram
Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego
Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego© Instagram
Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego
Fryzura Krzysztofa Rutkowskiego© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także