NewsyAdam Zdrójkowski już nie zagra z Gąsiewską? Gwiazdor "Rodzinki.pl" dał wymowny komentarz

Adam Zdrójkowski już nie zagra z Gąsiewską? Gwiazdor "Rodzinki.pl" dał wymowny komentarz

Adam Zdrójkowski nie chce grać z Gąsiewską? (fot. KAPiF)
Adam Zdrójkowski nie chce grać z Gąsiewską? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
15.05.2024 15:56, aktualizacja: 15.05.2024 17:40

"Rodzinka.pl" już wkrótce ma powrócić na antenę TVP. Porozmawialiśmy z Adamem Zdrójkowskim o tym, jak zapatruje się na tę wiadomość. Czy aktor będzie chciał pracować na planie wspólnie ze swoją byłą partnerką, Wiktorią Gąsiewską?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli parą nie tylko w "Rodzince.pl", ale także w prawdziwym życiu. Kilka lat temu ich miłość została wystawiona na próbę i obiecujący związek rozpadł się. Obecnie Gąsiewska spotyka się z Jasperem Sołtysiewiczem, młody aktor również zdołał odnaleźć swoją nową drugą połówkę.

Biorąc pod uwagę zapowiadany powrót serialu, czy niegdysiejsza para będzie w ogóle ze sobą chciała pracować na planie? Zapytaliśmy u źródła:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adam Zdrójkowski wróci na plan "Rodzinki.pl"

Karolina Motylewska z Jastrząb Post spotkała Adama Zdrójkowskiego na evencie Polsatu i zadała mu pytanie o to, czy jest świadom powrotu "Rodzinki.pl" i czy byłby zainteresowany taką opcją. Aktor zdaje się podchodzić do tego pomysłu ze sporym entuzjazmem. Powiedział, że na pewno znajdzie się w odświeżonej ekipie.

Ten temat powracał od wielu lat, ale dopiero w ostatnich miesiącach na poważnie. Tak, na pewno będę w nowej ekipie - przekazał.

Czy Zdrójkowski będzie grać z Gąsiewską?

Czy Adam Zdrójkowski będzie chciał występować we wspólnych scenach z Wiktorią Gąsiewską, nawet pomimo ich burzliwej przeszłości? Powiedział nam, że stara się być profesjonalny, a z byłą partnerką ma dobry kontakt. Jeśli będzie taka ewentualność, wystąpi bez problemu:

Jeżeli takie będą, to będę grał, absolutnie. Nie mam żadnego problemu z Wiktorią. Staram się nazywać profesjonalistą, także takich rzeczy na pewno by nigdy nie było.

Jak na te wieści zareagowała obecna dziewczyna Zdrójkowskiego? Gwiazdor podkreślił, że na ten moment z nią o tym nie rozmawiał, bo przyszłość serialu nie jest jeszcze przesądzona.

Nie rozmawiałem z nią o "Rodzince.pl", bo to jest odległy temat. Ale znając moją historię z Wiktorią, to nie będzie miała z tym żadnego problemu - zapewnił.
Adam Zdrójkowski znowu zagra w "Rodzince.pl" (fot. KAPiF)
Adam Zdrójkowski znowu zagra w "Rodzince.pl" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także