Gwiazdy na ślubie Rafała Mroczka. To oni bawili się na jego weselu

Gwiazdy na ślubie Rafała Mroczka. To oni bawili się na jego weselu

Gwiazdy na ślubie Rafała Mroczka
Gwiazdy na ślubie Rafała Mroczka
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
13.05.2024 10:08

W miniony weekend Rafał Mroczek stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została Magdalena Czech, finalistka Miss Polonia. Na ślubie młodej pary nie zabrakło gwiazd, które na co dzień pracują z aktorem na planie serialu "M jak miłość".

W przeszłości Rafał Mroczek chronił swoją prywatność i rzadko kiedy dzielił się życiem codziennym, a tym bardziej uczuciowym. Wiadomo, że był w związku z tancerką występującą niegdyś w "Tańcu z gwiazdami", Anetą Piotrowską, a także Joanną Skrzyszewską, z którą doczekali się córki Zofii. Teraz aktor związał się z młodszą o 13 lat Magdaleną Czech. Para zdecydowała się na ślub kościelny, który odbył się 11. maja. Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafał Mroczek wziął ślub z Magdaleną Czech. Przepiękna ceremonia

Do niedawna Rafał Mroczekjego wybranka rzadko kiedy dzielili się swoją prywatnością w social mediach. Tym samym informacje o ślubie pary były sporym zaskoczeniem dla fanów, ale i mediów. Zdjęć z uroczystości i sali weselnej natomiast nie brakowało. Przyjęcie młodej pary odbyło się w Zakroczymiu, w przepięknej sali udekorowanej mnóstwem kwiatów i szklanymi ozdobami. Na zewnątrz w oczy rzucał się ogromny basen i piękne polany trawy. Było bajkowo i z klasą.

Goście na ślubie Rafała Mroczka. Nie zabrakło gwiazd

W tym pięknym dniu Rafał Mroczek chciał dzielić się swoim szczęściem z najbliższymi. Nic więc dziwnego, że wśród gości pojawiła się jego serialowa rodzina. Na uroczystości nie mogło zabraknąć Kasi Cichopek, która zna się z braćmi Mroczek od blisko 25 lat, kiedy to ruszył serial "M jak miłość". Aktorka pojawiła się wraz z ukochanym, Maciejem Kurzajewskim. Na weselu bawiła się również Anna Gzyra z partnerem, czyli serialowa Sylwia, która grała dziewczynę Pawła Zduńskiego. Nie mogło oczywiście zabraknąć jego brata bliźniaka, Marcina, który tego dnia był świadkiem Rafała. Zdjęciem ze ślubu pochwaliła się również Gabriela Raczyńska, która od lat gra córkę pana młodego w "M jak miłość".

  • Anna Gzyra na ślubie Rafała Mroczka
  • Gabriela Raczyńska na ślubie Rafała Mroczka
  • Rafał Mroczek z bratem Marcinem i najbliższymi przyjaciółmi
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na ślubie Rafała Mroczka
[1/4] Anna Gzyra na ślubie Rafała MroczkaŹródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także