Joanna Liszowska kusiła apetycznym biustem na koncercie Polsatu! Przebierała się trzy razy i zakasowała wszystkie gwiazdy!

Joanna Liszowska kreacje

Joanna Liszowska kreacje

Joanna Liszowska podczas koncertu Polsatu - „Disco pod Gwiazdami”, nie miała sobie równych. Aktorka w trzech seksownych kreacjach brawurowo poprowadziła taneczną imprezę z Białegostoku.

Telewizja Polsat zaserwowała swoim widzom niezwykle przebojowy weekend, prosto z Białegostoku. Na scenie pojawiło się mnóstwo artystów, którzy w rytmie disco porwali zgromadzone tłumy do pląsów. Podczas koncertu zabrzmiały wielkie przeboje taneczne w wykonaniu polskich gwiazd. Na scenie pojawili się między innymi Maryla Rodowicz, Feel, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, Miły Pan, Mezo, Chłopaky.

Szóstą edycję Disco pod Gwiazdami poprowadził niezwykle charyzmatyczny i wybuchowy duet: gorąca i spontaniczna Joanna Liszowska oraz nieprzewidywalny król biesiady – Michał Koterski. Koncert z muzyką disco porwał do tańca zgromadzony w Białymstoku tłum. Dla tych, którzy nie przepadają za muzyką łatwą, lekką i przyjemną, stacja zaserwowała specjalne efekty wizualne w postaci trzech zmysłowych kreacji prowadzącej.

Liszowska na taneczny wieczór przygotowała trzy seksowne sukienki mini z wielkimi dekoltami. Joanna wystartowała w metalicznej dopasowanej kreacji, która odsłoniła jej nogi oraz biust. Następnie zaprezentowała się w białej zwiewnej sukience, w której wyglądała jak istny anioł. Na koniec seksowna Joasia wskoczyła w dopasowaną zieloną mini, w której koncertowo wyeksponowała wszystkie swoje atuty. W każdej kreacji aktorka wyglądała znakomicie, a swoją zjawiskową urodę podkreśliła słynną już burzą dopinanych loków.

Gwiazda Przyjaciółek bez wątpienia była największą atrakcją koncertu w Białymstoku.

Odmieniona Joanna Liszowska w „Dzień Dobry TVN”! Ma najlepszą fryzurę w swojej dotychczasowej karierze!

Joanna Liszowska pobita?! Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym wyraźnie wydać bolesne obrażenia

Joanna Liszowska bez makijażu jest tak piękna, że internautom aż odebrało mowę z wrażenia! “Myślałem, że to Shakira”


Joanna Liszowska królową koncertu

Joanna Liszowska królową koncertu "Disco pod Gwiazdami"! Miała aż trzy kreacje

Joanna Liszowska królową koncertu

Joanna Liszowska królową koncertu "Disco pod Gwiazdami"! Miała aż trzy kreacje

Joanna Liszowska królową koncertu

Joanna Liszowska królową koncertu "Disco pod Gwiazdami"! Miała aż trzy kreacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×