ModaLady Kitty Spencer i jej wszystkie suknie ślubne. Przebierała się aż pięć razy. Co jedna to lepsza

Lady Kitty Spencer i jej wszystkie suknie ślubne. Przebierała się aż pięć razy. Co jedna to lepsza

Lady Kitty Spencer – suknie ślubne
Lady Kitty Spencer – suknie ślubne
Aneta Błaszczak
26.07.2021 08:40, aktualizacja: 26.07.2021 12:09

O Lady Kitty Spencer zrobiło się głośno w dniu ślubu Meghan i Harry'ego. Przepiękna blondynka skradła spojrzenia gości. Szybko okazało się, że jest związana z rodziną matki księcia. Jest siostrzenicą księżnej Diany. Niektórzy doszukują się sporego podobieństwa ślicznotki w zmarłej ciotce.

Tym razem o Kitty zrobiło się głośno przy okazji jej bajkowego ślubu. W minioną sobotę powiedziała tak 62-letniemu milionerowi Michaelowi Lewisowi. Ceremonia odbyła się w Rzymie i w niczym nie ustępowała królewskim ślubom. Imponujące dekoracje, kipiące luksusem wnętrza i suknie zapierające dech w piersiach – tak o ślubie 30-latki pisze dziś światowa prasa.

Ślub Kitty Spencer. Wszystkie suknie

Okazuje się, że Lady Kitty Spencer sięgnęła nie tylko po ekstremalnie drogą, stworzoną z myślą o niej suknię ślubną projektu Dolce&Gabbana, ale także po cztery inne kreacje, które zmieniała w trakcie wesela.

Po złożeniu przysięgi siostrzenica księżnej Diany zaprezentowała się w jedwabnej sukni w kwiaty, wysadzanej kryształami. Ręcznie malowane zdobienia na trenie przepięknie prezentują się na zdjęciach. Wiosenny motyw najwyraźniej jest ulubionym Kitty, bo taki sam można było dostrzec na trzeciej sukni – tym razem niebieskiej, przylegającej do ciała, w której nieco swobodniej mogła przemieszczać się podczas przyjęcia.

Tuż przed północą panna młoda włożyła złotą mini. To idealny wybór na zakończenie tak szczególnego dla niej dnia. Nic dziwnego, że o współpracę z nią zabiegają największe domy mody. Zobaczcie tylko, jak znakomicie prezentuje się w najróżniejszych fasonach – od bufiastych, wyszywanych koronką sukni, po proste, eksponujące ciało kreacje.

Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej
Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej
Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej
Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej
Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej
Lady Kitty Spencer w sukni ślubnej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także