Szukaj

Anna Lewandowska w nudnej stylizacji na Balu TVN 2018? Nic bardziej mylnego! Wystarczyło, że zrzuciła marynarkę

Anna Lewandowska Bal TVN 2018

Anna Lewandowska Bal TVN 2018

Anna Lewandowska na Balu TVN 2018

15 sierpnia na torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie, odbył się Bal TVN 2018 organizowany przez Fundację TVN Nie jesteś sam. To wyjątkowo prestiżowe wydarzenie jest najważniejszym punktem jesiennego sezonu towarzyskiego w show-biznesie. Najłatwiej jest spotkać tam znanych i lubianych z pierwszych stron gazet – również takich, którzy na co dzień unikają ścianek. Jak na przykład Anna Lewandowska, którą zwykle trudno spotkać na branżowych imprezach. A szkoda, bo wyglądała jak grecka bogini!

Na początku stylizacja Lewandowskiej mogła się wydawać bardzo samozachowawcza i banalnie prosta. Biała sukienka ze skromnym dekoltem, czarna marynarka, przykuwająca wzrok torebka z futerkiem i szpilki. Nic, czym mogłaby zaskoczyć… dopóki nie ściągnęła marynarki. Okazało się, że jej biała suknia ma z tyłu bardzo odważny dekolt.

Gdy trenerka stanęła bokiem, zaprezentowała światu wszem i wobec przepiękną linię pleców oraz nagie ramiona. Sukienka podkreśliła jej krągłości, zalotnie odsłoniła biust, a spływające na plecy włosy w charakterystycznych dla Lewandowskiej lokach dopełniły ten bardzo kobiecy obrazek, przywodzący nieco na myśl Grecję.

Swoją stylizację wykończyła delikatnym makijażem typu no make-up, wygodnymi szpilkami oraz bardzo stylową czarną torebką z futrzanym „kołnierzem”. Czarna marynarka miała zapewne chronić przed chłodem i bardzo dobrze, że „Lewa” szybko się jej pozbyła, bo prosty i klasyczny fason sukienki bronił się sam.

Jak wam się podoba?

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Piękna Anna Lewandowska w nowej fryzurze oblewa swój wielki sukces! „Jeszcze to do mnie nie dochodzi”!

Robert Lewandowski zmienił swój wizerunek! Lewy zapuścił seksowną brodę na punkcie której Anna Lewandowska oszalała! !


Anna Lewandowska w marynarce na Balu TVN 2018

Anna Lewandowska w marynarce na Balu TVN 2018

Anna Lewandowska – Bal TVN 2018

Anna Lewandowska – Bal TVN 2018

Anna Lewandowska – Bal TVN 2018

Anna Lewandowska – Bal TVN 2018

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×