Szukaj

Surowa mentorka z „Projektu Lady” wyjaśniła skąd wzięły się wpadki Meghan Markle. Wszyscy byliśmy w wielkim błędzie!

Meghan Markle ciąża

Meghan Markle ciąża

Irena Kamińska-Radomska skomentowała ciążę Meghan Markle

Od dnia, w którym Meghan Markleksiążę Harry pobrali się w St George’s Chapel, pytania o ciążę i dziecko nieustannie pojawiały się w mediach. Para kazała czekać fanom długich sześć miesięcy nim ogłosiła, że ich rodzina się powiększy. Meghan ma urodzić na wiosnę w 2019 roku. Gdy księżna Kate spodziewała się trzeciego dziecka, zapał poddanych był dokładnie taki sam jak w przypadku pierwszej dwójki. Czy zdaniem Ireny Kamińskiej-Radomska nastroje i niecierpliwe wyczekiwanie na kolejne royal baby udzielą się Polakom również tym razem?

Ja myślę, że będzie wielka radość, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale myślę, że na całym świecie. Tak jak każdy śledził to wydarzenie, kiedy Meghan wychodziła za mąż za księcia Henryka, to tak samo będziemy oczekiwać potomka. Jeszcze nie wiemy, jakiej płci, będzie na pewno spekulacja, czy to będzie dziewczynka, czy chłopczyk, a czy może bliźnięta. No i jak jak już się urodzi, czy urodzą, to będzie wielka radość i na pewno tą radość będę podzielała.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Meghan Markle JEST W CIĄŻY! To oficjalna informacja z pałacu Kensington!

Od czasu ślubu Meghan przeszła niesamowitą metamorfozę. W rozmowie z Jastrząb Post mentorka Projektu Lady oceniła jej postępy:

Księżna Meghan zmieniła się niebywale szybko, pomogły jej umiejętności aktorskie, bo to jednak jest ta łatwość wejścia w rolę, ale ona się zupełnie inaczej ubiera, inaczej siada. Jak się nawet zdarzy jakaś wpadka, to ona ją koryguje. Czasami krytykujemy jej stroje, natomiast uważam, że ta krytyka często jest niesłuszna. Tym bardziej, że ona ma doradców, to jest strój, który jest uzgadniany. Ona ma prywatnego doradcę, ale te błędy, to są tak minimalne odstępstwa od podręcznikowych zasad, że trudno to w ogóle komentować w kategorii faux pas.

A wy wolicie Meghan czy Kate?

O ciąży Meghan Markle dowiedzieliśmy się w zupełnie inny sposób niż w przypadku księżnej Kate. Tłumaczy dlaczego

Pierwsze zdjęcia Meghan Markle po ogłoszeniu ciąży! Sama prowokowała spojrzenia na brzuszek!

Przepiękne zachowanie księżnej Kate wobec ciężarnej Meghan Markle!


Jak Meghan Markle ubrała się na ślub księżniczki Eugenii?

Jak Meghan Markle ubrała się na ślub księżniczki Eugenii?

Irena Kamińska-Radomska pokazała córkę na ściance

Irena Kamińska-Radomska pokazała córkę na ściance

Ciężarna Meghan Markle w Sydney

Ciężarna Meghan Markle w Sydney

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×