Zwolnienia w „The Voice of Poland”. Baron i Małgorzata Tomaszewska komentują. Co dzieje się na planie?

Baron i Małgorzata Tomaszewska komentują zmiany w The Voice of Poland

Baron i Małgorzata Tomaszewska komentują zmiany w The Voice of Poland

Baron i Małgorzata Tomaszewska komentują doniesienia o zmianach w obsadzie The Voice of Poland. Jak zareagowali na plotki o zwolnieniach?

W najbliższą sobotę odbędzie się finał 12. edycji The Voice of Poland. Zwycięzcę wybiorą widzowie, a w podjęciu decyzji pomagać im będą jurorzy – Justyna Steczkowska, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk oraz Sylwia Grzeszczak. Po raz ostatni zobaczymy taki skład trenerów. Niemal pewne jest, że produkcja planuje odświeżyć ekipę.

Na razie najczęściej mówi się o odejściu Sylwii Grzeszczak, która w 2022 roku chce się skupić na pracy nad nowym albumem. Pojawiły się również plotki o zwolnieniu najdłuższej zasiadającym w jury duecie – Tomsona i Barona. Widzowie nie potrafią zrozumieć, skąd taki pomysł. W końcu przedstawiciele zespołu Afromental są jednymi z najbardziej lubianych przez publiczność i uczestników.

The Voice of Poland. Baron i Małgorzata Tomaszewska komentują zmiany w obsadzie

Ile prawdy jest w tych doniesieniach? Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała o to Barona. Muzyk odpowiedział, przywołując komentarz Tomsona, który kilka dni wcześniej w rozmowie z nami bardzo szczerze podsumował całą sytuację.

Zobaczyłem wypowiedź Tomsona, udostępniłem ją na swoim profilu, który pięknie skomentowała te dywagacje, które są po prostu wyssane z 21 palca.

Prowadząca show Małgorzata Tomaszewska zwróciła uwagę, by do niepotwierdzonych informacji podchodzić z dystansem. Dopóki trwa 12. sezon show, produkcja nie skupia się na gromadzeniu obsady do edycji, która zostanie wyemitowana dopiero za rok. Co dokładnie dzieje się na planie?

Nie wierzyłabym w takie plotki. Plotka, która dotyczy 13 edycji, jeśli jeszcze nie skończyła się 12 edycja musi być wyssana z palca. To jeszcze za wcześnie na to, aby takie decyzje były podejmowane.

Gwiazda ma nadzieję, że Tomson i Baron nie podzielą losu Michała Szpaka:

Ja ich kocham. Więc nie wyobrażam sobie The Voice of Poland bez nich. Zresztą chyba sami te plotki zdementowali, więc myślę, że to tylko plotki.

Cała rozmowa poniżej.

Przy okazji zobaczcie, co Ewelina Lisowska powiedziała na temat propozycji udziału w The Voice of Poland. Gwiazda miała być jedną z najpoważniejszych kandydatek do roli trenerki.


Tomson i Baron

Tomson i Baron

The Voice of Poland 12 - drużyna Tomsona i Barona

The Voice of Poland 12 - drużyna Tomsona i Barona

Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk

Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×