Tomson komentuje plotki o odejściu z „The Voice of Poland”. Jak wygląda sytuacja na planie?

Tomson o The Voice of Poland

Tomson o The Voice of Poland

The Voice of Poland. Pogłoski o zmianie obsady dotarły również do Tomsona. Muzyk odniósł się do sytuacji i zdradził, czy zobaczymy go w kolejnej edycji programu.

The Voice of Poland to program rozrywkowy o formule talent show, który ma za zadanie wyłonić najlepszych wokalistów. Format ten cieszy się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, skoro wylansował takie gwiazdy jak Sarsę, Natalię Nykiel czy Antka Smykiewicza. Szczególną uwagę zwróciła obecna, dwunasta już edycja. Wszystko to za sprawą zmian w składzie jurorskim. Do obsady powróciła Justyna Steczkowska, a także dołączyła Sylwia Grzeszczak.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele doniesień, jakoby Grzeszczak miała zrezygnować z udziału w kolejnej edycji The Voice of Poland. Mimo niezadowolenia widzów i produkcji z jej udziału, informator Pudelka zdradził, że to ona złożyła wypowiedzenie. Powodem ma być napięty grafik gwiazdy, która będzie promować swój nadchodzący album.

Tomson komentuje doniesienia o jego usunięciu z The Voice of Poland

Co ciekawe produkcja nie jest zadowolona jeszcze z dwóch innych jurorów – Tomsona i Barona. Za kulisami mówi się, że stali się nudni i przewidywalni:

Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w „The Voice Kids” – zdradził informator Pudelka.

Tomson w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniósł się do tych doniesień. Zdradził, czy rzeczywiście jest już wypalony i to ostatni sezon, w którym go widzimy:

Ta formuła sprawia, że nie da się wypalić. Stymulują nas nowe postacie, stymulują nas nowe jakości wokalne. Już teraz na przestrzeni tych 10 lat zauważymy, że zmieniają się trendy, tak samo tu, jak w The Voice Kids. Naprawdę jest to warte podkreślenia, że tu się nie da wypalić. Formuła, która pomaga nam za każdym razem patrzeć na świeżo na każdy etap. Poza tym my mamy drużynę do wybrania. Mamy za każdym razem kilkanaście nowych osób, nowych twarzy, nowych głów, talentów. Czasami samorodków, czasami profesjonalistów. Nie da się czymś takim znudzić.

Muzyk użył ciekawego porównania:

Wyobraźmy sobie, że np. nasz selekcjoner miałby co roku inną kadrę. I my tą kadrę oglądalibyśmy co roku w mistrzostwach. Można się czymś takim znudzić? Nie wiem, czy byłoby dobrze, jeżeli chodzi o wynik bramkowy, ale nudy by nie było.

Tomson odpowiedział również na pytanie, czy zobaczymy go w kolejnej edycji The Voice of Poland:

Tego nie wiem. Ja się sam nie zatrudniam. Jeżeli jesteście za, to przekażcie dobre słowo. Jeżeli nie, to nie piszczcie nic.

Mamy nadzieję, że Tomson i Baron pojawią się w kolejnej edycji show. Cała rozmowa poniżej.


Tomson – finał The Voice Kids 4

Tomson – finał The Voice Kids 4

Tomson i Baron

Tomson i Baron

Tomson i Baron - trenerzy The Voice of Poland 12

Tomson i Baron - trenerzy The Voice of Poland 12

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie wyobrażam sobie Vois bez Tomsona i Barona ,przed każdą nową edycją sprawdzam czy na pewno będą !!!! Są ciepli ,sympatyczni ,rzetelni . Uważam , że to wielki błąd jeśli Ich zabraknie .Trzymam kciuki !!!!!!!

 • Gość pisze:

  Zabranie Tomsona i Barona=zabraknie najwierniejszych widzów programu,tych,którzy oglądajá go od dawna.

 • Widz pisze:

  Bez Tomsona i Barona wyłączam tv.

 • Gosia pisze:

  Oddzielmy życie prywatne chłopaków od ich jurorowania.Są profesjonalistami,sprawiefliwymi komentatorami,wybierajá ambitne i ciekawe piosenki uczestnikom dobrze dopasowane.Wiedzę majá i są tak długo w programie,że nie wyobrażam sobie programu bez nich.Wyłączę telewizor.

 • Polka pisze:

  Tomson i Baron MUSZĄ zostać.Oni pomagają odnaleźć się w programie nie tylko ludziom z których tworzá drużynę.Są sprawiedliwi,cierpliwi,znają się na swoim fachu,zawsze służą gitarą.Głos Tomsona to niejednokrotnie urozmaicenie występów uczestników podobnie jak gitara Barona.Tomson i Baron to fundament programu.

 • Gość Nutka pisze:

  Pszczółka Maja-po co te złośliwości.Oddzielmy prywatne życie Barona od jego pracy.Baron i Tomson jako jury uzupełniają się nawzajem.Jeden jest doświadczonym wokalistą,drugi gitarzystą z ukończonymi szkołami muzycznymi.Są sympatyczni,wysławiajá się klarownie,sensownie i profesjonalnie,ale w sposób odpowiedni do etapu programu i z wyczuciem,żeby jakiegoś uczestnika nie zrazić do dalszego śpiewania.Ten „dwugłowy smok”to fundament tego ptogramu.Bez nich w jury wyłáczam telewizor.Ot,co.

 • Filip pisze:

  A co ty Pszczółko Maju taka kąśliwa jesteś?Normalny,heteroseksualny facet.Poza t Baron i Tomson są ojcami tego programu.Oglądam go od lat i nie mam nic do zarzucenia chłopakom.Bez nich oglądalność programu polegnie.

 • Ja pisze:

  Bez Thomsona i Barona ten program będzie nudny i przewidywalny… Oni nadają smaku programowi, są szczerzy i do bólu ciepli i życzliwi… Nawet jak kogoś muszą odsunąć, to na pewno tak nie boli, jak u innych…

 • Gość pisze:

  Bez Afro to już nie będzie tego programu

  • Pszczółka Maja pisze:

   Baron jest tam zbędny. Tomson robi całą robotę. To mistrz ceremonii! A Baron jest tam tylko po to, żeby wyglądać i się szczerzyć. Niech się lepiej przygotowuje w domowym zaciszu do roli ojca. Sandruni wrócił okres, więc pewnie za poł roku usłyszymy, że spodziewa się bliźniaków.

 • Gość pisze:

  Powinni zostawić w programie Tomsona, bo bardziej się przyklada do roli jurora. Baron to taki lovelas „patrzcie na mnie i podziwiajcie”.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×