Sonia Szklanowska ocenia piosenkę Bibi do „Hotelu Paradise”. Lepsza od jej hitu „Oto raj”?

Sonia Szklanowska o piosence Bibi do Hotelu Paradise

Sonia Szklanowska o piosence Bibi do Hotelu Paradise

Sonia Szklanowska śpiewała piosenkę do czołówki poprzedniej edycji Hotelu Paradise. W tym sezonie zastąpiła ją Bibi. Co sądzi o utworze rywalki? O to zapytała ją nasza reporterka.

Sonia Szklanowska, to jedna z najbardziej lubianych przez fanów uczestniczek programu Hotel Paradise. W randkowym reality show stworzyła dosyć burzliwą relację z Łukaszem Karpińskim. Parze udało się dojść aż do ścisłego finału drugiej edycji.

Po tym jak zgasły kamery, Sonia nadal jest obecna w show-biznesie. Celebrytka bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją już spora liczba fanów. Widzowie zapamiętali ją również ze względu na talent wokalny. To właśnie Szklanowska jest wykonawczynią piosenki Oto Raj, która promowała trzecią edycję randkowego show.

Sonia Szklanowska o piosence Bibi Raj mi daj

Sonia Szklanowska cały czas stara się rozwijać swoją muzyczną karierę. Nie została jednak kolejny raz zaproszona przez produkcję Hotelu Paradise do wykonania nowej piosenki do czołówki. W tym sezonie zastąpiła ją uczestniczka trzeciej edycji, czyli Bibi, która również była finalistką randkowego show. Sonia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła jej piosenkę:

Piosenka Bibi i Kamila bardzo mi się podoba. Sama ją nuciłam przez kilka dni. Codziennie rano jak wstaję lub biorę kąpiel, to ją słucham. Bardzo trzymam kciuki. Oto Raj zrobił ogromny szum, ale wszystko co piękne kiedyś się kończy. Trzeba dać szansę nowym gwiazdom, uczestnikom itd.

Czy Sonia uważa swoją piosenkę za lepszą od utworu Bibi?

Ja mocno trzymam kciuki za karierę Bibi i nie porównuję tych utworów. Oto Raj było, teraz jest Raj mi daj, czyli bardzo podobnie.

Czy Sonia ma żal, że to nie ona wykonuje utwór Raj mi daj?

Nie mam żalu. Tak jak powiedziałam. Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Ja się cieszę, że Golden Media, Grzegorz i Hotel Paradise dają takie możliwości, żeby rozwijać siebie dalej, spełniać marzenia i swoje pasje. To jest ogromna szansa.

Która piosenka bardziej przypadła Wam do gustu – Oto Raj czy Raj mi daj?

Piosenka Raj mi daj:


Sonia Szklanowska - premiera singla

Sonia Szklanowska - premiera singla

Sonia Szklanowska - premiera singla

Sonia Szklanowska - premiera singla

Simon i Bibi

Simon i Bibi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×