ExclusiveMarietta Witkowska o nowym sezonie Hotelu Paradise: "Nasza edycja była lepsza" [WIDEO]

Marietta Witkowska o nowym sezonie Hotelu Paradise: "Nasza edycja była lepsza" [WIDEO]

Marietta Witkowska o Hotelu Paradise
Marietta Witkowska o Hotelu Paradise

06.09.2020 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hotel Paradise to niekwestionowany hit stacji TVN7. W reality-show biorą udział tylko i wyłącznie single. Uczestnicy wyjeżdżają do luksusowego kurortu na indonezyjskiej wyspie Bali i tam ich zadaniem jest połączyć się w pary. Egzotyczny show spotkał się ze sporym odzewem wśród telewidzów. Już po zakończeniu premierowej edycji w kwietniu wiadomo było, że format dla poszukujących miłości będzie kontynuowany. Kolejne odcinki miały być emitowane tuż po zakończeniu pierwszej części programu. Jednak przez pandemię koronawirusa wszystko zostało przeniesione do jesiennej ramówki.

Marietta Witkowska komentuje nowy sezon Hotelu Paradise

Pierwszy odcinek drugiej edycji został wyemitowany 31 sierpnia. W rolę prowadzącej ponownie wcieliła się uwielbiana przez widzów Kaludia El Dursi. W programie już sporo się dzieje, jednak z relacji Marietty Witkowskiej, która wygrała pierwszą edycję Hotelu Paradise, wynika, że widzowie liczyli na więcej wrażeń. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda reality show zdradziła, jak ocenia jego kolejną edycję.

Dostaję bardzo dużo wiadomości od obserwatorów, że nasza edycja była jak na razie lepsza. Ale ja jeszcze chce dać szansę tym uczestnikom, ponieważ sama z własnego doświadczenia wiem, jak to było u mnie. Po dwóch, trzech tygodniach nawet pisali, że zmienili zdanie, zaczęli oglądać, wkręcili się. Także czekam.

Jak wyznała Marietta, jest szansa, że w najnowszej edycji wybuchnie prawdziwa petarda:

Jak na razie wydaje mi się, że w naszej edycji od początku się więcej działo. Ale słyszałam plotki, że ta druga edycja to jest prawdziwa petarda, więc czekam aż wybuchnie.

Jesteście fanami programu Hotel Paradise?

Marietta Witkowska - #bezlaniawody, konferencja prasowa
Marietta Witkowska - #bezlaniawody, konferencja prasowa
Marietta Witkowska na otwarciu salonu kosmetycznego
Marietta Witkowska na otwarciu salonu kosmetycznego
Klaudia El Dursi — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Klaudia El Dursi — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także