Sławomir Doliniec o pracy w czasie pandemii. Na planie „BrzydUli” panują inne zasady niż w „M jak miłość”

Sławomir Doliniec

Sławomir Doliniec

Plany zdjęciowe wszystkich seriali ruszyły pełną parą. Widzowie jednak z niecierpliwością czekają na kontynuację BrzydUli. O tym, jak pracuje się podczas pandemii, opowiedział reporterce Jastrząb Post Sławomir Doliniec. Jakie obostrzenia zostały wprowadzone na plan innych seriali?

Serial BrzydUla po ponad dziesięcioletniej przerwie wraca na ekrany telewizorów. W 2009 roku był wielkim hitem, a wielu aktorom przyniósł ogromną popularność. Teraz po tak długiej przerwie ponownie będziemy mogli zobaczyć ulubieńców widzów. Wszyscy aktorzy, którzy, którzy pojawili się w pierwszej części serialu, wyrazili chęć udziału w jego kontynuacji. Na ekranie ponownie zobaczymy zatem Julię Kamińską, Filipa Bobka, czy Małgosię Sochę.

BrzydUla 2: czy serial okaże się wielkim hitem?

O tym, że producenci serialu planują kontynuować swoje wielkie dzieło, wiadomo już było od dawna. Dekadę temu BrzydUla była jednym z najchętniej oglądanych sitcomów. Cały czas na ekranach telewizorów pojawiają się powtórki pierwszej części, a widzowie cały czas chcą je oglądać. O tym, jak wygląda praca na planie serialu, opowiedział reporterce Jastrząb Post Sławomir Doliniec.

Sławomir Doliniec o serialu BrzydUla. Czy serial będzie hitem?

Wydaje mi się, że tak. Oni poszli zasadą, że zwycięskiego składu się nie zmienia, więc jest to obsada prawie taka sama, jak poprzednio. Na planie jest bardzo fajna atmosfera, bardzo fajne rozwiązania scenariuszowe. Grałem ostatnio bardzo fajną scenę z Łukaszem Garlickim. Reżyser pozwalał na rozwinięcie skrzydeł, można było pojechać grubą krechą, a ja uwielbiam tak grać. Myślę, że jeśli cały serial będzie zachowany z taką estetyką to będzie konsekwentny i będzie się go fajnie oglądało.

Jak teraz po pandemii wygląda praca na planach?

Są obostrzenia. Jeżeli chodzi np. o M jak Miłość, to trzeba zrobić sobie badania na COVID, ale produkcja to załatwia. Na innych produkcjach tak jak Kryminalni, badają temperaturę. Na plan BrzydUli też można wejść po zmierzeniu temperatury. I są obostrzenia sanitarne. Nie ma jedzenia w busie, są wydawane posiłki w plenerze, staramy się zachować dystans. Reżyserzy, operatorzy mają maseczki. Oczywiście aktorzy tych maseczek i rękawiczek nie mogą nosić, bo nie da się wtedy zagrać sceny, ale wygląda to inaczej niż było.

Całość rozmowy w materiale wideo:

 


Brzydula. Katarzyna Żak w obsadzie

Brzydula. Katarzyna Żak w obsadzie

BrzydUla 2

BrzydUla 2

BrzydUla 2 - tak wygląda Violetta Kubasińska

BrzydUla 2 - tak wygląda Violetta Kubasińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×